X-Plane 10: Flight Simulator

Žánr
simulátory
Doporučený věk (PEGI)

• , zakoupeno v Filmgame.cz

• výborná grafika a u Microsoftu mám již učet ve službě Steam a předloni od nich koupený simulátor FSX a chtěl jsem mít ještě jeden,ale nemám možnost platit kartou v zahraničí.Zaplatil mi to muj kamarád ze své a já jsem mu to dal v českých korunách.
    • produkty od Microsoftu nemají žádnou chybu

potřeboval bych jen český návod.

• , zakoupeno v Enjoy Games

• hra je velmi dobrá a náročná na čas
    • Škoda ,že manuál není v českém jazyce musel jsem si to přeložit
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

• Simulátor považuji v současné době za nejlepší počítačoý letecký simulátor.
    • Jde spíše o drobnosti, na které mohou být různé názory.
    • Například z licenčních důvodů je nutno před spuštění simulátoru vložit do počítače DVD disk. Vzhledem k tomu, že potřebné údaje z disku zůstanou v počítači asi týden to není velká komplikace

Simulátor znám z předchozích verzí.
    Po prostudování různých recenzí i diskuzí na forech jsem se rozhodl zakoupit X hlavně pro dobré letové charakteristiky
    a výbornou grafiku.
    Pro začátek je počet daných letounů dostačující.
    Jednoduché je doplňování nových letounů, popřípadě odstraňování letadel ze simulátoru.
    Velkým problémem nebude ani eventuelní doplňování scenerie například naší republiky.
    Hodně potřebných rad k tomuto simulátoru, hlavně pro uvedení do činnosti je na internetu.
    Dobrý je i poměr: cena/kvalita simulátoru.
    Všem, kteří nechtějí jen jakousi hru, ale simulátor v pravém slova smyslu tento simulátor doporučuji.

Žánr
simulátory
Doporučený věk (PEGI)

Pro úspěšnou aktivaci je nutno mít Steam nastavený jako veřejný.

Simulátor X-Plane není pro veřejnost žádným tajemstvím. Defacto se jedná o nejpokročilejší desktopový simulátor určený pro počítače PC/Apple. X-Plane je na trhu téměř 20 let a dodnes představuje bázi těžící především z neustálého technologického pokroku souvisejícím především s možnostmi soudobých IT technologií zasahující i stávající hardwarové možnosti. Softwarově vysoce pokročilý „aerodynamický tunel" umožňuje programátorům X-Plane věrohodně simulovat téměř jakýkoli letoun, který byl kdy vyroben. Zároveň se tato platforma stává též příkladným vývojářským řešením pro konstrukce nových typů letounů z civilní i vojenské sféry a rovněž pro testování nových prototypů.

X-Plane 10 se jednoznačně stává platformou pro kondiční létání VFR, IFR na osobním počítači – to je jeho primární účel. Nicméně stále platí, že jeho uživatelské rozhraní dokáže přilákat i méně zkušené virtuální letce, kteří se chtějí jen tak pobavit, zalétat si nad detailním prostředím, vyzkoušet si spoustu nových letadel a vrtulníku a získat tak z leteckého simulátoru platformu, která dokáže uspokojit každého, kdo vyžaduje realismus, avšak i toho, kdo naopak realismus simulátoru chce přizpůsobit vlastním schopnostem a dovednostem.

• produkty od Microsoftu nemají žádnou chybu

potřeboval bych jen český návod.

• , zakoupeno v Enjoy Games

• hra je velmi dobrá a náročná na čas
    • Škoda ,že manuál není v českém jazyce musel jsem si to přeložit
  • , zakoupeno v Filmgame.cz

• Simulátor považuji v současné době za nejlepší počítačoý letecký simulátor.
    • Jde spíše o drobnosti, na které mohou být různé názory.

Simulátor znám z předchozích verzí.
    a výbornou grafiku.
    Pro začátek je počet daných letounů dostačující.
    Dobrý je i poměr: cena/kvalita simulátoru.

• Dobrý letový model
    • Lepší grafika než FMS
    • Stále se na simulátoru pracuje,
    • Stabilita
    • Ovládání
    • Mapy nejsou realné
    • Chybí roční období

Věděl jsem co kupuji, Jsem spokojený, splnilo to očekávání.

• -Realistický letový model
    • -Pořád se updatuje a je optimalizován na nejnovější hardware
    • -Možnost připojení k VATSIMu/IVAu
    • -Stále málo komerčních addonu (zlepšilo se, ale pořád málo)

Supr Čupr- Asi nejlepší co se týká v poměru cena/kvalita

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• super rychlá grafika
    • dobrý model krajiny
    • holá letiště bez doinstalované scenerie
    • časté pády, tuhnutí ... dlouhé ladění doinstalovaných doplňků

čekal jsem rychlý přechod z FSX a žádné technické problémy, bohužel realita je opačná .. po 14ti dnech stále nedoladěné pro online létání.

• , zakoupeno v Filmgame.cz

• Velké rozlišení a propracovanost.
    • Složitější užívání a obsluha.
    • Velké nároky na PC

Chtěl jsem novější verzi simulátoru.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• Velice dobrá grafika a zpracovaní letadel.
    • Velmi kvalitní fyzika.
    • Trochu složité nastavení grafiky, ale asi záleží na výkonnosti pc.
    • Jelikož mám postavené pc na zakázku na hry a myslím, že výkon nemusím řešit, tak budu doufat, že to spraví nějaký patch hry.

Tento produkt určitě doporučuju zkusit.

• Lepší grafika,30letadel,Maker,On-Line,blíží se realu
    • Nastavení na 100% náročná na počitač,Grafika oblasti,města atd ještě není na 100% Chybí důležité stavby atd!!30-50%

Má klady i zápory stále se vyvíjí grafika ,geod není na 100%

• , zakoupeno v JRC Czech

• Kvalita simulace
    • Někdy nečekané reakce programu,ale nevidím ani jako chybu programu, spíše tím, že se s ním seznamuji

Velmi reálná simulace letu