Way of the Hunter

Way of the Hunter - PC Staňte se novým majitelem loveckého srubu v nádherné divočině s bohatou populací zvířat. Prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět v USA i v Evropě. Lovte s...
Ke stažení, Skladem
Garantovaný nákup z Kupahrej.cz

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 860 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekKe stažení100 % • 329 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 820 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantKe stažení95 % • 10 550 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 246 760 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 27 257 recenzíDalší informace

• Reálné reakce a chování zvěře
    • Množství druhů zvěře
    • Menší výběr zbraní, chybí luky a kuše
    • Nelze do brokovnice nabít více druhů nábojů

Nejlepší hra z loveckého prostředí co se týče grafického zpracování, prostředí a vůbec principu lovení. Mám nahráno zatím jen 10 hodin a jsem nadšený přesně to co jsem od lovecké hry očekával. Je vidět, když se do vývoje pustí Češi a Slováci, výsledek je výborný.
    Velmi kladně také hodnotím reálné chování zvěře, její reakce a zpracování pohybů.
    K negativum bych uvedl snad jen trochu menší výběr zbraní, a zatím jsem nepřišel na to, jestli je možné například do brokovnice nabít broky různé velikosti. Také postrádám luky/kuše, ačkoliv musím dodat, že lov není vůbec jednoduchý, tak jako jsme tomu byli zvyklí například u titulů the Hunter a lov lukem by byl jen pro zkušené lovce. Zvěř ve hře reaguje velmi věrohodně a na reálnou vzdálenost.
    Poslední věc kterou bych dodal, trochu mi chybí volný pohled jen hlavou.

Jinak hru jako celek hodnotím na 9/10.

Žánr
Game Of The Year (GOTY)
Director's Cut
DLC

Way of the Hunter - PC

Staňte se novým majitelem loveckého srubu v nádherné divočině s bohatou populací zvířat. Prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět v USA i v Evropě. Lovte s prvotřídním výběrem střelných zbraní a vybavení. Užijte si dokonalý lov o samotě či s kamarádem v kooperaci pro více hráčů.

Tento autentický lovecký zážitek vám umožní objevovat velká otevřená prostředí v USA a v Evropě a lovit v nich. Objevte věrně ztvárněná zvířata v nádherné přírodě a používejte různé detailní a vysoce realistické zbraně.

Čelte výzvám etického lovu podpořených strhujícím příběhem anebo si prostě užijte volný lov v bohatém prostředí. Hra od bratislavského studia Nine Rock Games.

MNOHO ZVÍŘAT MŮŽETE LOVIT I S KAMARÁDY

Ve hře vás čekají desítky nádherně detailních zvířecích druhů s realistickými modely chování pro skutečně podmanivý lovecký zážitek. Užijte si dokonalé lovecké dobrodružství s kamarády v režimu kooperace.

ZKUŠENÝ LOVEC

Lovte jako profesionál díky funkcím, které zvýrazňují zvířecí stopy, analýze krve a kontrole výstřelu pomocí kamery z pohledu náboje, kterou můžete přetáčet. Dvě rozsáhlá lovecká území, každé o rozloze víc než 140 čtverečních kilometrů. Realistická balistika simulace fyziky nábojů.

REALISTICKÁ PODÍVANÁ

Sofistikované a přirozené animace a reakce zvířat, když vycítí přítomnost hráčů. Strhující příběh o strastech rodinné lovecké firmy a rivalitě i přátelství kolem ní. Komplexní systém trofejí generuje jedinečná paroží a rohy podle několika faktorů, jako je zdravotní stav a stáří.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v xzone.cz

• Reálné reakce a chování zvěře
    • Množství druhů zvěře
    • Menší výběr zbraní, chybí luky a kuše
    • Nelze do brokovnice nabít více druhů nábojů

Poslední věc kterou bych dodal, trochu mi chybí volný pohled jen hlavou.

Jinak hru jako celek hodnotím na 9/10.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 803 recenzíDalší informace
  • Snad jste si něco z mé recenze odnesli a víte, zda by vás hra Way of the Hunter mohla oslovit. Já od ní zas tolik nečeka...

Zobrazit celou recenzi na www.respawnpoint.cz

• Druhý pařanský gameplay ze hry Way of the Hunter se dělal až po jejím vydání. Byla tak přítomna nová aktualizace, která měla některé věci ve hře opravit. Já osobně na této hře velice oceňuji mimo parádní grafiku i české titulky a zajímavý příběh. Jak se tento simulátor hraje můžeš zjistit z mého přiloženého videa.

Zobrazit video recenzi

• Ve hře Way of the Hunter se staneš novým majitelem loveckého srubu v nádherné divočině s bohatou populací zvířat. Prozko...

Zobrazit celou recenzi na www.paranskyraj.cz