TimeShift

Ke stažení, Skladem
Garantovaný nákup z Kupahrej.cz

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 807 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 837 recenzíDalší informace

Director's Cut
DLC

• , zakoupeno v FakaHeda

Tato hra je dobra a dal jsem ji i do češtiny a můžu jej posovat v čase ve hře

se zbožím mě přišlo ma email s kličem a aktivoval jsem to na Steam a szahl jsem si to

podle mě to je nejlevnějí hra kde jsem to našel

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Hra nabídne nově pojatou technologii ovládání času, která umožní hráčům zastavit, zpomalit či obrátit tok času. Bude disponovat jak módem pro jednoho hráče, tak multiplayerem. Hlavním hrdinou nové dějové linie je fyzik, který se stane nejnovějším členem týmu pracujícího na tajném výzkumném programu pro cestování časem. Až v průběhu hry se dozvídáme, že by hlavní hrdina nemusel být tím, za koho se vydává. Hlavním úspěchem týmu výzkumníků jsou dva obleky umožňující cestování časem. Zatím existují jen dva exempláře. Jedním z nich je již několik let starý alfa oblek, druhým jeho novější prototyp - beta oblek, který již byl speciálně vyvinut pro potřeby armády.

Příběh začíná v momentě, kdy se hlavní fyzik doktor Aiden Krone rozhodne zničit celý výzkumný ústav včetně beta obleku a v alfa obleku skočit do jiné časové dimenze. Hlavní hrdina se rozhodne beta oblek z ústavu zachránit a v něm pak honí ve vesmírném časovém kontinuu zrádce.

• , zakoupeno v FakaHeda

Tato hra je dobra a dal jsem ji i do češtiny a můžu jej posovat v čase ve hře

podle mě to je nejlevnějí hra kde jsem to našel

• koupil jsem jako chválenou hru bohužel mi na windows 10 nejede

• výborná hra
    • žádná není
  • , zakoupeno v Key4you

• I po těch letech sem se zabavil
    • Za tu dobu jsem Zapoměl jak je ta hra lineární
  • , zakoupeno v GameExpres.cz

• stara a dost dobrá skratka sci-fi co dodat,chytlava až do konce a ještě sy hrat s časem to je fakt nařez,moje každoroční pařba,,,,graficky užasna,,,
    • kratka,

užasna,chytlava,graficky perfektní,trochu složitější manipulace a vydrž časem,,,,,

• , zakoupeno v xzone.cz

• hra je velmi dynamická,rychlá
    • moc přímočará,bez větší zápletky

Jako střílečka z pohledu 1 osoby poměrmě dobrá.Trochu jednoduchý příběh,ale to u těchto her většinou bývá.Na dobu,ve které byla vydaná ,slušná grafika i zpracování.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• produkt v pořádku,žádna vada
    • tu pc hru jsem dlouho scháněl
    • Parádní prostředí
    • Super efekty
    • Arzenál zbraní
    • Nádherná podívaná
    • Dnes je fajn i ta cena
    • Je to moc krátké

Zdravím fandy PC flákárny.
    Nehraji příliš, Ale čas od času mám nějaké volno a dostanu chuť zapařit si něco antistresujícího. člověk pracující pod nějakým tím "Šéfem" má chuť občas vraždit, trhat končetiny, kuchat, házet kolem sebe granáty a celkově se vyvztekat. Právě pro takové je tato hra tím pravým.
    Instalace je naprosto bezproblémová na XP-pro a Vista-Ultimate. Jiné Operační systémy nemám možnost vyzkoušet. Plug-iny jsem také nepokoušel. Nakonec, jsem rád, že mi to na té mojí staré klisně vůbec klopýtá.

Po nainstalování jsem si musel nastavit rozlišení 1024x724 aby mi to aspoň trochu běželo. Graficky je to opravdu nádherné. Moc se mi líbilo zpomalování nebo zastavování času. Ale ani vracení, které je v některých levelech potřeba, není k zahození. Nádech SEPIA efektu, při vracení času, je perfektně a přesto jednoduše účelný a trefný. Hra mně naprosto pohltila a nutno dodati, že děcka se na to jak hraji, dívali spíše než na televizi. Fantazie tvůrců je opravdu skvělá a moc musím pochválit prostředí a efekty, kterými je hra dosti nabitá. Zbraně jsou také fajn, osobně nejvíce oblíbenou mi byla superkuše se zaměřovačem. Ta mi také nejvíce pomáhala s těma rychoběžkama ve skladu. Jojo....ti mi dali na frak.
    Zvuk je v pětikanále super, tím více, že to mám optickým kabelem propojené s domácím kinem (ONKYO-AV-receiver, YAMAHA NS300-speaker, YAMAHA subwoofer, Yamaha NS150-effect, Yamaha centr.) No prostě paráda buchec-šrumec.
    Jsem přesvědčen, že si takovou hru každý rád zahraje po čase, ne-li hned, znovu. Jediné co bych vytknul je hrací doba. Ne že bych u toho seděl od rána do konce hry, tedy asi tak do oběda, ale věřím, že skalní pařani to zmáknou na jeden zátak asi tak za 5 hodin. No ono je to asi jako MaxPayne II. Super, ale proklatě krátké. Je to moje 11tá hra kterou jsem hrál, ale jsem z ní fakt uchvácen a nezbývá mi než ji jen doporučit.

dlouho mě žádná hra takto neuchvátíla. Můžete si zastavit čas, přijít k protivníkovi a v klidu ho zabít. spomalený čas ale nevydrží moc dlouho takže se musíte dát rychle na ůprk jinak vás chytí a zabijí.
    Prostředí a grafika hry jsou uchvatné, Příběh mě chytil a nepustil, Naprosto skvělá hra.
    Dávám 6 hvězdiček z 5ti

Dlho očakávaný a často odkladaný titul rozhodne nenaplnil všetky očakávania, ale vďaka prezentovaným kvalitám si určite nájde dostatok fanúšikov na to, aby vzniklo možno aj o triedu kvalitnejšie pokračovanie (Spoiler: konieckoncov, záver to jednoznačne naznačuje). Ak sa teda radíte medzi fanúšikov FPS akcií a nerobí vám problém si zahrať aj menej prehypovanú záležitosť, rozhodne vám Timeshift ponúkne dostatok kvalitnej zábavy na to, aby ste nasledujúce dni pohodlne prečkali bez krízy. Samozrejme až do doby, keď príde. Potom, potom sa uvidí, kto je skutočným kráľom...