The Walking Dead: A Telltale Game Series - A New Frontier

Aktivace:  Steam Hodnocení:  Lokalizace:        Když vám zbude jen rodina...jak daleko zajdete, abyste ji ochránili? Poté, co nemrtvé ruce roztrhaly společnost, z chaosu...
Ke stažení, Skladem

Aktivace:

Steam

• Hodnocení:
  • Lokalizace:

Když vám zbude jen rodina...jak daleko zajdete, abyste ji ochránili? Poté, co nemrtvé ruce roztrhaly společnost, z chaosu se vynoří kapsy civilizace. Ale za jakou cenu? Dá se na této nové hranici věřit živým?

Jako Javier, mladý muž odhodlaný najít rodinu, která mu byla odebrána, se setkáte s mladou dívkou, která zažila svou vlastní nepředstavitelnou ztrátu. Jmenuje se Clementine a vaše osudy jsou spojeny v příběhu, kde každá vaše volba může být vaše poslední.

Herní Série The Walking Dead:

• Grafika: karta ATI nebo nVidia s 1024 MB RAM
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Úložiště: 3 GB volného místa
  • Zvuková karta: zvukové zařízení DirectX 9.0c

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 802 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 815 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 562 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Key4you

• Dobrá hra

Žádná

• Dobrý příběh
    • Různé možnosti zakončení
    • Upozadění Klementýnky
    • Nelogické chování postav
    • Občas jsou na výběr pouze špatná řešení
    • Jednoduché klikací akční sekvence

Dohráno dvakrát pokaždé s jinými volbami, pokaždé s jiným zakončením a četl jsem, že jsou i další možnosti podle toho jak hrajete za Klem ( i když jen pár minut ).

Je ale pravda že se postavy chovají často dost iracionálně a někdy máte na výběr pouze 2 špatné možnosti, přitom by to šlo i jinak. Akční sekvence jsou málo akční, často jen klikací a máte na ně hodinu, mířit musíte jen vyjímečně.

I přes upozadění příběhu Klem a AJ, to není špatná hra, ale na první a druhou sezónu nemá.

• Vše

Luxus hra. Miluju Walking Dead. Doporučuju produkt. Vybral jsem si tento produkt, protože miluju příběhové hry a nesnáším multiplayerové hry, jsou prostě nezajímavé a nudné. Doporučuju lidem co mají rádi příběh.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 802 recenzíDalší informace

• - Klementýnka
    • - Pár dobře napsaných dialogů
    • - Lepší grafika (i když to asi ani nebylo nutné)
    • - Vzpomínky na minulou sérii
    • - Hra ve mně nevyvolávala skoro žádné emoce
    • - Málo možností hrát za Klementýnku
    • - Nesympatické a nudné postavy
    • - Nezajímavý děj plný klišé prvků
    • - Volby nemohly opět ovlivnit téměř nic
    • - Krátká herní doba
    • - Vysoká cena

Za mě zatím nejslabší ze všech předchozích dílů TWD. Jediné, co hru celou dobu drželo nad vodou, byla Klementýnka, která se však ve hře objevovala až žalostně málo a hráč si za ni mohl zahrát jenom pár minut... Doufám, že poslední 4. řada této hry s původně tak skvělým potenciálem bude o dost schopnějším završením celé hry. Jinak opravdu nechápu, co Telltale přinutilo udělat pokračování hry právě takové... no divné. Opravdu mi byl absolutně lhostejný po celou dobu hry jak osud Kate, tak i Gabea a ostatních postav. Hra ve mně nevyvolávala téměř žádné emoce.

A to se ani nezmiňuji o krátké herní době, která trvá pouze něco přes 6 hodin a stojí 600Kč, což není vůbec na místě a ani náhodou to neodpovídá kvalitě hry.

• - lepší grafika než v 1. a 2. sérii
    • - špatný příběh
    • - nesympatické postavy
    • - nelogické chování postav
    • - rozhodování nemá vliv na vývoj děje

Kdo nehrál nečíst Spoiler. Jednoznačně nejhorší z celé série. Všechny postavy se nechovají reálně, teda kromě Klementýnky. Snaží se nám neustále vnutit manželku našeho bratra, to jako fakt muselo dát scénaristům opravdu práci vymyslet. I když jí celou hru odmítám, hře je to úplně jedno a vesele se neustále snaží vlézt mi do kalhot. Ten její malej smrad, kterému jsem několikrát zachránil krk na mě neustále bonzuje a chová se jako rozmazlenej spratek, kterej by ze všech postav potřeboval pořádně profackovat. Hra absolutně nereflektuje. Tripp prostě nepochopí, že když se Conrad pokouší zabít dvě děti, tak asi nemám moc možností než ho zneškodnit. "Nejlepší" 5 epizoda: jako jedinej se zastanu bráchy, že se nás snaží chránit a pak je animace jak brácha říká: "takže jako nikdo se mě nezastane, nikdo!, tak já tady končim" no prostě výsměch. 1. i 2. sezóna měly trošičku horší grafiku, ale co se týče příběhu, tak ten byl strhující oproti tomuhle odpadu z žumpy.

• je to zombie !
    • hned víte co jak
    • příběh pokračuje
    • no je to zombí !
    • opět víte co jak
    • a volby moc neřeší co se stane (jen jakože naoko)

Nevím mám pocit,že už je to jen kafomlejnek,kde se autoči snaží ještě vytěžit z dojné krávy co jde...prostě potřetí už mne to neoslovilo tak jak poprvý.