Terraria (Collector's Edition)

• propracovaná
    • stahování přes steam
    • těžší začátky

hodnotí uživatel- 13let
    Hru Terraria jsem si vybral protože mi přišla zábavná.
    Terraria mě velmi baví de hrát neomezeně dlouho a stále je zábavná.

Žánr
dětské
Doporučený věk (PEGI)
Limitovaná/Sběratelská edice

Sběratelská edice obsahuje exkluzivní předměty do hry, sběratelské kartičky a plakát. Kopejte, bojujte, objevujte a budujte! V této akční adventuře není nic nemožné. Svět je Vaše plátno a zem je Vaše barva. V Terrarii na vás číhají davy. Kopejte, bojujte, objevujte a vytvářejte! V této akční adventuře není nic nemožné. Svět je Vaše plátno a zem je Vaše barva. Velká konkurence hry Minecraft.

Chyťte své nástroje a je to! Ve hře Terraria můžete dělat spoustu věcí-vyrábět zbraně a zahnat řadu nepřátel v několika prostředích, sáhnout hluboko do podzemí a nalézt doplňky, peníze a další užitečné věci, sbírat dřevo, kámen, rudu a další zdroje na vytvoření všeho, co potřebujete, abyste si vybudovali svůj svět a ubránili ho. Postavte dům, pevnost, hrad a lidé se budou do těchto obydlí stahovat, žít a možná i prodávat různé zboží, které Vám pomohou na Vaší cestě. Ale pozor, existují i další problémy, kterým se nevyhnete ... jste připraveni na tento úkol?

Ve hře najdete náhodně generované světy a kooperační a kompetitivně multiplayer režimy hratelné přes internet.

Hra vyžaduje Internet k aktivaci klíče přes Steam. Po aktivaci je možné hrát offline přepnutím Steamu do offline režimu

Terraria je sice 2D, ale zato oproti Minecraftu nabízí:

• fyziku - rozkopnete nádrž s vodou a voda se rozleje
  • stovky druhů monster
  • stovky druhů předmětů od sekery až po samopaly a vrtačky
  • hluboký RPG systém

• Mnoho nepřátel
    • Mnoho předmětů
    • Perfektní hratelnost
    • Multiplayerové dobrodružství

Velice poutavá, avšak obtížná hra

• Pěkné balení, veliký plakát uvnitř, kompletní doplňky

• propracovaná
    • stahování přes steam
    • těžší začátky

hodnotí uživatel- 13let
    Hru Terraria jsem si vybral protože mi přišla zábavná.
    Terraria mě velmi baví de hrát neomezeně dlouho a stále je zábavná.

• , zakoupeno v Originalky.cz

• 2D MINECRAFT svět který má sice limit ale zato mnohem ale opravdu mnohem větší obsah. Návikové.

Terraria je neuvěřitelně chytlavá hra. Doporučuju ji hrát s dalšíma hráčema singlerplayer si jinak neužijete tolik.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• volnost
    • díky 2D perfektní přehlednost
    • vysoce návyková hra
    • skvělá hra i pro příležitostné hráče
    • na to že je to sběratelská edice vynikající cena

Terraria je takový Minecraft ve 2D, může to na působyt hůře, ale díky tomu je hra naopak výražně přehlednější a nemůžete se ztratit. Grafika není tak strohá je vidět že si sní autoři vyhráli.
    Výroba předmětů neprobíhá tak že si ho musíte sami složit a dohledávat na internetu návody - jakmile máte potřebné suroviny tak se u patřičného nástroje zobrazí co můžete složit, případně se zeptat NPC co se například z ocelového prutu dá poskládat.
    Hru jsem už vlastnil v digitální podobě (odehráno 90hodin), ale koupil jsem jí ve slevě, tak jsem podpořil autory a koupil si sběratelskou edici (plakát, sběratelské karty, zvířátko do hry). Pokud hru nemáte, kupte si jí rovnou, stojí za mnohem víc než 300korun co stojí v obchodě.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• syn je velmi spokojen a splnilo to jeho očekávání

bylo to přání mého syna,který má sakra dobrý vkus :)

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Hra má mnoho možností hraní

Hru jsme vybrali na doporučení
    Hra je zábavná a má hodně možností hraní
    Určitě všem doporučuji

• Updaty
    • Veči Navíc v Balení
    • Hardmode
    • Vlastní Wiki
    • Multiplayer
    • Žádné Achimenty

Vážne NEJ Hra Doporučuji!

• Hustá 2D grafika
    • Vyrábění skinů ve hře
    • více jak 1 000 itemů!
    • nové verze
    • Hra většinou není hraná přirozenou cestou (crakovaním)

V podstatě tato hra je dobrá jeto jedná z her která mě nejvíce upoutala. Doporučuji koupit a bez cheatů! :D