Take on Helicopters

Obsahuje: Take of Helicopters, Take on Helicopters - Hinds DLC. Take on Helicopters je titul z dílen tuzemské společnosti Bohemia Interactive, dobře známé svými hardcore...
Skladem

2011
Multiplayer
DLC

• , zakoupeno v Key4you

Zatím jsem hrál jen chvíli ale na mě až moc profi simulátor. Mám radši o něco jednodušší na ovládání ale pro někoho určitě super.

• Propracované detaily včetně postupu při startování
    • Realistické chování strojů (např. při letu ve vysokých výškách a naopak a při nízké výšce nad mořem)
    • Krátká kariéra, očekával bych delší příběh
    • Málo strojů a celkem jednotvárné mise

Od Bohemia Interactive jsem se něco nahrál her jako Arma nebo Operace Flashpoint vč. dalších datadisků a Take On Helicopters je další vydařený produkt. Čekal jsem sice trochu víc, ale na pár hodin zabaví a až na pár maličkostí je to docela zábava. Trochu mi mrzí, že tam nebylo víc lítání z války (to jsem u výše jmenovaných her přímo miloval).

Žánr
Multiplayer
DLC

Obsahuje:

Take of Helicopters,

Take on Helicopters - Hinds DLC.

Take on Helicopters je titul z dílen tuzemské společnosti Bohemia Interactive, dobře známé svými hardcore tituly, počínaje legendární Operation Flashpoint: Cold War Crisis, potažmo jeho \"duchovními\" nástupci ze série Arma.

Nový titul ovšem není hardcore armádní simulací, jde o "polohardcorový" simulátor převážně civilních vrtulníků/helikoptér, přesněji - TOH stojí na přelomu mezi hardcore hrou a simulátorem (lze mezi nimi volit). Je tedy možné sednout bez protahování do kokpitu helikoptéry a pár kliknutími odstartovat na vybranou misi, naprosto ničím nerušení, ale stejně tak můžete využít téměř plně funkčních detailních kokpitů a ze hry (a vašich schopností) vydolovat doslova maximum..

• V tomto herním žánru poměrně netradiční věc, a sice příběh, vás seznámí se skomírající rodinnou leteckou společností, kterou se vy pokusíte zachránit a obnovit. Toho se budete snažit docílit skrze plnění misí (ty jsou převážně civilního charakteru), které vám budou postupně zadávány a to na dvou rozlehlých mapách. Prvním prostředím, které navštívíte je detailní převedení amerického města Seattlu (mapa je velikosti 61 x 61 km) a druhá je blíže nespecifikovaná oblast z jižní Asie, toho času zmítaná válkou (hráči znalí datadisku hry ArmA II: Operation Arrowhead jistě poznají odkud vítr vane).
  • Nejdůležitější kategorií hry jsou samo sebou helikoptéry, díky nim budete plnit všechny své kontrakty. Helikoptéry mají tedy ve hře tři kategorie: lehké, střední a těžké, každá kategorie obsahuje několik strojů věrných svým předlohám. Tvůrci hry věnovali jejich tvorbě opravdu velké množství práce a úsilí, tak je možné si každou helikoptéru detailně prohlédnout a prostudovat, a to jak po stránce exteriéru tak i interiéru. Stejná úroveň úsilí byla věnována samozřejmě i jejich ovládání. Jak již bylo zmíněno, bude se počítat jak s hardcore hráči, tak s běžnějšími uživateli..
  • TOH je postavené na silně modifikovném enginu Real Virtuality 3 známém z předešlých her tvůrců (Arma 2 a Arma2 : Operation Arrowhead), liší se ale ve ztvárnění a prezentaci herní plochy, novinkou jsou například volumetrická mračna, která hře dodávají reálnější podobu..

Součástí hry je i multiplayer.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódZdarma91 % • 11 841 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 9 565 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• Propracované detaily včetně postupu při startování
    • Krátká kariéra, očekával bych delší příběh
    • Málo strojů a celkem jednotvárné mise

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Key4you

• Realistický simulátor, navíc nesedíte jen ve vrtulníku, chodíte a můžete jezdit i autem
    • Nenadchlo mě tak, jak jsem čekal

Pěkný simulátor, ale nechytil mě tak, jak jsem čekal. Čekal jsem poutavější příběh, který mě vtáhne a donutí mě u toho sedět. Jinak ale za ty peníze povedená hra.

• , zakoupeno v Herní svět

• skvělý simulátor
    • menší nedokonalosti grafiky

po dlouhoé době konečně nějaký simulátor a ne jen arkády

• , zakoupeno v JRC Czech

Hru jsem kupovala jako darek pro manžela. A je z ní nadšený

• , zakoupeno v Game3D.cz

• zajimava predevsim pro letecke nadsence

celkem zajimave prostredi,vyhody oproti fs9 nebo fsx,clovek se muze volne pohybovat kolem stroju atd...

• Tvůrci Take On Helicopters dokázali, že i letecký simulátor se dá dělat inovativně a nemusí se držet zaběhnutých klišé. ...

Zobrazit celou recenzi na www.eurogamer.cz

• , zakoupeno v JRC Czech

• dobrá hra

Dobrá hra

• Čeští Bohemia Interactive přicházejí se svým pohledem na vrtulníky. Jejich civilní simulátor je opět kusem poctivě odved...

Zobrazit celou recenzi na pc.hrej.cz