Stronghold Crusader

Žánr
strategické
Multiplayer

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

Klasika, která nikdy nepřestane být zábavná a poutavá.

• , zakoupeno v MicroGames.cz

• Ja miluju strategie a tohle je fakt perfektni strategie nejlepši hra co sem viděl

Je to dost perfektní strategie. Měl jí muj bratranec hral sem ji s nim a je to bomba !! Produkt mi eště nedošel tak nemužu ho popsat :( . Každemu koho potkam bych to doporučil fakt perfektni hra. Ano protože je to bezvadna hra . Nakup byl perfektni jen ta dodaci lhuta je delši .

• , zakoupeno v Shop Recenze-her.cz

• Je to spousta nových map a jiného k oblíbené hře mého manžela.
    • Je to bezva vánoční dárek.

Pokračování oblíbené hry.
    Je to bezva hra.
    Používá se dobře.
    Doporučuji všem, kdo hrají strategie.

Žánr
strategické
Multiplayer

Hra pro PC Stronghold Crusader Extreme. Přepracovaná edice starého datadisku Stronghold Crusader, která nabízí pompéznější bitvy, nové herní prvky a kampaň. Nová kampaň je pak díky své obtížnosti určena pouze hardcore hráčům a lze se v ní pochlubit až 10 000 vojáky na jednom bojišti.

Vydejte se na cestu do daleké Arábie přelomu 11. a 12. století, která proslula jako domov odvážných bojovníků vybavených mocnými zbraněmi. Veďte skupinu křižáků zocelených věky krvavých válek nebo odporujte jejich nájezdům na straně arabů. Stejně jako jeho předchůzce, tak i Stronghold Crusader jedinečným způsobem kombinuje akční prvky realtimové strategie s charakteristikami budovatelsko - hospodářských strategií.

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

Klasika, která nikdy nepřestane být zábavná a poutavá.

• Nejlepší strategie co sem kdy hrál

Prostě nejlepší strategie

• , zakoupeno v MicroGames.cz

• , zakoupeno v Shop Recenze-her.cz

• Je to spousta nových map a jiného k oblíbené hře mého manžela.
    • Je to bezva vánoční dárek.

Pokračování oblíbené hry.
    Je to bezva hra.
    Používá se dobře.
    Doporučuji všem, kdo hrají strategie.

• Atmosféra
    • Hudba
    • Možnosti budování svého hradu
    • Zábava na několik desítek hodin
    • Hratelnost
    • Různé styly hraní ostatních králů
    • Umělá inteligence
    • Renderovaná grafika
    • Díky stáři hry si dnes nezahrajete na vyšším rozlišení

Hru jsem hrál poprvé před pěti lety a hned jsem se do ní zamiloval. Pokud máte rádi středověk, toto je určitě pro vás. Spolu s age of empires nejlepší strategie, co jsem kdy hrál.

• hratelnost
    • editor map
    • Grafika
    • chyby

Dobrá strategie s občasnými chybami a zastaralou grafikou.

• extrémní počet jednotek ve hře
    • Bonusy
    • shodný s normální verzí
    • příliš jednoduché mise

Čekal jsem od této hry více. přijde mi, že mise jsou moc jednoduché. Ale stálo to za to si to zahrát...
    Základ je stejný jako u klasického SC, jen jsou dodány ještě najímačky jednotek(které nemusíte živit a nic vás nestojí) a ještě bohusy (formou časového sloupce s výběrem bonusu. padání z nebe hafo šípů, nebo kamení, jednotky, peníze).

• Grafika
    • hratelnost
    • kvalita
    • nízké HW nároky
    • občasné nepatrná chybičky v Grafice

jedna z nejlepších her v kategorii. Jednoduchá grafika ale výborná. dobře se hraje. Občas se stane, že kůň neběží, ale nehnutě se posouvá. jinak jsem nikdy neměl problém...

• Megalomanské bitvy
    • Pro otrlejší
    • Velkolepost sama o sobě
    • Není pro nezkušené hráče
    • Chce to velkou dávku plánování

Tuto hru jsem si pořídil s tím, že se konečně vyřadím v takřka neomezeném počtu vojsek. Nadšení mě rychle přešlo, kampaně jsou velmi obtížné a sám jsem to po několika kolech vzdal. Doporučuji fakt dobrým hráčům :))

• Původní koncepce Strongholdu
    • Jiné národy
    • Vše zůstalo stejné
    • Stejný koncept ?

Tato hra vlastně převzala základ, z původní hry Stronghold, grafika i hratelnost zůstaly stejné. Změnou prošli pouze národy v podobě křížáků, kontinent Arábie a Asie a jiné mise. Ostatně mám radši původní verzi která se mi zamlouvala více.