Spellforce Complete

Kompletní série hry SpellForce se všemi datadisky. Celkem 9 položek ! SpellForce Complete Collection obsahuje: SpellForce Platinum Edition SpellForce 2 GOLD SpellForce 2 –...
Ke stažení, Skladem

Director's Cut
DLC

• , zakoupeno v Ultragame

• hru jsem neobdržel takže zatím 100 procent
    • Hru jsem koupil přes tlačítko Koupit na Heurece a vybral jsem zaplatit přes Mbank. Místo toho abych byl přesměrován na banku tak mě to přesměrovalo na ČSOB nebo Master Card. Tak jsem dal tlačítko Zpět. Teprve poté jsem byl schopen znovu vybrat správnou banku (samozřejmě jako druhá objednávka). Bohužel se mi to už stalo podruhé, takže to nebyla moje chyba. Namísto první objednávky mi ale nedošla elektronická licence ve standardním čase (2 hod. a zatím nic). Vzhledem k tomu, že chtěla Heureka recenzi na konci objednávky tak ji má mít.
    • VP

Hru zatím nejsem schopen ohodnotit, zato jsem schopen ohodnotit zadávací proces na Heurece pro elektronické licence.
    Nepoužívat !!! Radši se vždy překliknout do Eshopu.

pozn. je to poprvé z asi 200 objednaných her kdy mi nedošla licence do hodiny.

Žánr
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Kompletní série hry SpellForce se všemi datadisky. Celkem 9 položek !

SpellForce Complete Collection obsahuje:

SpellForce 2 – Faith in Destiny – Digital Extras

• SpellForce 2 – Faith in Destiny Scenario 1: Flink's Secret Di­ary
  • SpellForce 2 – Faith in Destiny Scenario 2: The Golden Fool
  • SpellForce 2 – Faith in Destiny Scenario 3: The Last Stand

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekKe stažení100 % • 329 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Ultragame

• hru jsem neobdržel takže zatím 100 procent
    • VP

Nepoužívat !!! Radši se vždy překliknout do Eshopu.

pozn. je to poprvé z asi 200 objednaných her kdy mi nedošla licence do hodiny.