Space Hack

Game Of The Year (GOTY)
Director's Cut
DLC

• , zakoupeno v SkveleCeny.cz

• Starší RPG se skvělou hratelností a nízkými HW nároky, navíc v českém jazyce.
    • Pro někoho už možná slabší grafika.

Tuto hru jsem zkoušel jako demo a moc se mi tehdy líbila, proto jsem neváhal, když jsem ji objevil zde na webu SkveleCeny.cz za cenu skutečně již výprodejní. Dle mého názoru jde o přímého předchůdce dnešní herní pecky Space Siege od Gas Powered Games Corp. kterou mi velmi připomíná jak prostředím, do kterého je děj zasazen, tak i některými vychytávkami.

Žánr
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Director's Cut
DLC

Hra pro PC Space Hack. Hlavním hrdinou je bývalý poručík vesmírné flotily, odsouzený za nekázeň k životu na zamlžené planetě. Stal se slavným když ovládl pirátskou loď v přístavu na Marsu. Na palubě, ozbrojen pouze mačetou zabil 30 pirátů a osvobodil 150 rukojmích. Potom mu lidé začali říkat Space Hack.

Space Hack se odehrává ve světě pokročilé technologie. Temné lokace, biosfera s umělým ekosystemem, futuristické zbraně, androidi, vesmírné lodě a mlhovina. Spousta neustále střílejících monster, dynamické boje a skvělé speciální efekty.

• , zakoupeno v SkveleCeny.cz

• Starší RPG se skvělou hratelností a nízkými HW nároky, navíc v českém jazyce.
    • Pro někoho už možná slabší grafika.