Sacred 3 (First Edition)

Obsahem First Edition jsou rovnou dvě poměrně velká DLC - The Underworld Story a The Malakhim Hero. Opěvovaná série Sacred se dá charakterizovat mnoha slovy, ale nejčastější z...
Ke stažení, Skladem

• omezené možnosti
    • přímočarý děj
    • není otevřená mapa
    • zhoršené ovládání

Vzhledem k tomu, že mám již vyzkoušený předchozí díl, tedy Sacred 2 Fallen Angel, který se mi opravdu líbil, tak jsem se těšil na tento nový kousek. Bohužel bylo to pro mě vcelku zklamání. Po koupi tohoto produktu jsem byť nechtěně najel na recenze na Steamu. Tyto negativní recenze, které jsem zde viděl se mi bohužel po chvilce hraní potvrdili. Nechci nikoho a nic úplně odsuzovat, ale tohle se opravdu nepovedlo. Jen doufám, že si tvůrci budou chtít napravit reputaci a zkusí to alespoň nějakým způsobem vylepšit.

• málo povolání, málo možností výběru skillů, lineární příběh,

Průměrná rpg hra, Sacred 1 a 2 jsou o hodně lepší

Žánr
akční
Doporučený věk (PEGI)
Multiplayer
DLC

Opěvovaná série Sacred se dá charakterizovat mnoha slovy, ale nejčastější z nich bude spojení - stylová akční rubačka. V tomto třetím díle se navíc můžete těšit na bohatě pojatou kooperaci dvou hráčů v lokálním režimu nebo také rovnou ve čtveřici v online módu. Kromě tohoto hlavního taháku vás očarují i výrazné grafické prvky, které v pohybu vypadají skutečně báječně.

Na samotném počátku vás s jistotou čeká volba vlastního hrdiny. Celá pětice předdefinových bojovníků má docela klasické vlastnosti. Třeba zkušený válečník dokáže už jen pohledem rozplakat celé stádo nestvůr. Nechybí ani bojový mág či mrštný lučištník. Základním cílem, tedy kromě bezbřehé zábavy, zůstává likvidace pána Ashenské říše, který má v zásobě několik namakaných démonů, se kterými bezcitně devastuje celou říši Ancarie. Skočte do hry rovnýma nohama, levelujte o stošest a nasbírejte zajímavé vybavení. Vždy na vás čekají zástupy nepřátel a kamarádi v kooperačním módu.

Minimální konfigurace:

• Operační systém: Win Vista SP2/ 7/ 8
  • Procesor: Dual Core 3 GHz
  • Paměť: 2 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GT 610 (1024MB), ATI Radeon 4770 (512MB)
  • Volné místo na disku: 25GB
  • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c kompatibilní

Doporučená konfigurace:

• Operační systém: Win Vista SP2/ 7/ 8
  • Procesor: Quad Core 3 GHz
  • Paměť: 4 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GT 640 (2048MB), ATI Radeon HD 5570 (1024MB)
  • Volné místo na disku: 25GB
  • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c kompatibilní