Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Garantovaný nákup z Kupahrej.cz

Skladem • 1 variantaKe stažení91 % • 4 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 1 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 690 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 807 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekKe stažení100 % • 329 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 561 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduKe stažení95 % • 9 480 recenzíDalší informace

Director's Cut
DLC

• , zakoupeno v FakaHeda

• Taktická armádní hra
    • Online pouze jen LAN (starší hra)

• nádherná simulace válečného konfliktu
    • boje a strategie blížící se realitě
    • zajímavé prostředí plněných misí

dlouho jsem se rozhodoval jestli si hru pořídit nakonec jsem naprosto spokojený a určitě bych si chtěl zahrát i další pokračování

• , zakoupeno v Key4you

hru jsem zakoupil protože jsem byl nemocný ale od hry jsem čekal malinko více ale jinak jsem docela spokojený
    ale moc to nenavazuje na flash point první díl ale jinak dobrá hra

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Konflikt, který vám umožní vyzkoušet vaše vojenské schopnosti, se točí okolo Čínsko-ruských sporů o ropu. Čína nehodlá podceňovat situaci kolem svých rezerv a podnikne invazi na území Ruské federace, konkrétně na její souostroví severně od Japonska, kde jsou velká ložiska černého zlata, které tak dobře lepí dohromady ptáky a tuleně. Amerika samozřejmě nechce hrát roli pouhého diplomatického prostředníka a pošle do oblastí vlastní jednotky, jež mají pomoci Rusům zatlačit agresora zpátky a hlavně ohlídat investice amerických ropných magnátů.

K dispozici budete mít na padesát druhů zbraní, přičemž například takový granátomet bude jedním z mnoha rozšíření. Podle situace budete moci využít tlumiče, puškohledy - i s nočním viděním, ty vám vhledem k nočním přesunům a přepadům, přijdou náramně vhod. Přesuny nebudete vykonávat pěšmo, ale různými vozidly případně helikoptérami a k dispozici vám budou obrněné transportéry, tanky, hummery, mobilní artilerie a spoustu dalších hračiček.

Proti vašemu schopnému velení, bude stát neméně schopná armáda, vedená pokročilou počítačovou inteligencí, okamžitě reagující na situaci na bojišti. Bude analyzovat každý váš manévr, brát si z něj ponaučení a reagovat na změny během boje.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FakaHeda

• Taktická armádní hra
    • Online pouze jen LAN (starší hra)

• nádherná simulace válečného konfliktu
    • boje a strategie blížící se realitě
    • zajímavé prostředí plněných misí

ale moc to nenavazuje na flash point první díl ale jinak dobrá hra

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Good hra

• , zakoupeno v GAME SHOP

• Velmi kvalitní grafické zpracování. Velmi dlouhý single-player kampaň. Editor pro tvorbu vlastních misí.
    • Málo misí pro multi-player. Některé vlastnosti objektů ve hře.
    • Malá účinnost zbraní.

Hra je velmi kvalitně graficky zpracovaná. Nicméně pokračování této hry, OFP Red River je lepší.
    Některé mise v kampani mi navíc připadnou velmi podobné až nezáživné.

• Cena na key4you :)
    • nic pro sváteční střelce jako jsem já :P

pro někoho (hlavně pro mě) docela těžká hra, na nízké detaily problém rozlišit jestli střílím do stromu nebo na někoho :)
    no scope, no chance

• , zakoupeno v Key4you

• akčnější díl než předchozí
    • dobrá cena slušná kampaň (délka i druhy misí)
    • NEmá multiplayer (servery zrušeny)
    • nevyvážené obtížnosti (skoro vše stejné)

Dobrá hra na odreagování od neustálé akce s CoD nebo BF
    Mrzí mě že už není možný multiplayer, ale single taky super
    Chce to trochu trpělivosti
    Doporučuji zahrát, ale "nevysolit" za to všechny peníze
    Příště pořádně přečíst vše co jde.

• Lehké zadávání příkazu pro Váš tým
    • Možnost taktizování
    • Nenáročná grafika
    • Realističnost - výbava každého vojáka není nekonečná
    • Lineárnější příběh, příjde mi že měnší otevřenost oproti Operation Flashpoint 1
    • Místí se zadrhávající UI

Místy zklamání ne až takovou záživností, chvílema dlouhé cestování bez potkání živáčka, avšak o to realističtější to je. Není pro akční hráče, je to spíše pro fandy realističtější stránky armády.

• Podobne Arma 3

Hra je docela podobna Arme 3 a neni tak narocna rozjede ji i slabsi pocitac s grafkou napr GT 440.

• , zakoupeno v Playcentrum.cz

• volný pohyb po rozsáhlé mapě
    • chybí český návod.inteligence vojáků vlastního družstva.vyklánění.

simulace bojové taktiky