Murdered: Soul Suspect

Garantovaný nákup z Kupahrej.cz

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 851 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení92 % • 4 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 730 recenzíDalší informace
Info v obchoduKe stažení98 % • 9 562 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 815 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 363 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 694 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v CyberKey.cz

Vynikající poměr ceny / kvalita hry

• výborná atmosféra
    • slušná grafika
    • "akční" vložka boje s démony, vůbec by mi tam nechyběla :-)

Žánr
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Události hry Murdered: Soul Suspect se začínají odehrávat v Salemu, v Massachusetts a to po smrti detektiva Ronana O'Connora, který je zavražděn neznámým zabijákem. Pokud však čekáte, že se ujmete jiného detektiva, který bude vyšetřovat tento násilný čin, tak máte pravdu jen z poloviny. Vyšetřovat vraždu budete se samotným O'Connorem společně s dívkou Joy, která jako jediná dokáže komunikovat se světem mrtvých a mimo jiné je i svědkem detektivově smrti.

Jeho duše totiž zůstala uvězněna ve světě živých a vy se jím budete potloukat jako duch a pomocí svých nově nabytých schopností se snažit dopadnout svého vraha. Největší nevýhodou je, že jste nehmotný a nemůžete komunikovat s jinými lidmi, kteří vás logicky nevidí. Můžete jim však číst myšlenky a jemně ovlivňovat jejich názory a činy. Jako detektiv samozřejmě budete zkoumat i stopy na místech činu a skládat si z nich kompletní obrázek. Komunikovat však můžete alespoň s ostatními duchy, přitom si však musíte dávat pozor na démonické bytosti, které vás chtějí poslat do zatracení. Kromě adventurní složky si tak užijete i tu akčnější, démony můžete zezadu likvidovat nebo se před nimi schovávat (převtělení do živého člověka). Využívat můžete i schopnost teleportovat se nebo procházet skrz stěny.

Hra se odehrává v pohledu třetí osoby, UI rozhraní je stylizované do formy zápisů v notýsku. Kromě hlavní dějové linie jsou připraveny i vedlejší úkoly, které prodlužují hrací dobu.

Zdroj

RAM: 4 GB

Graphics:

GeForce GTS 250/Radeon HD 4830 512MB

HD: 20 GB

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FakaHeda

Příběh
    Hratelnost

• , zakoupeno v CyberKey.cz

Vynikající poměr ceny / kvalita hry

• výborná atmosféra
    • slušná grafika
    • "akční" vložka boje s démony, vůbec by mi tam nechyběla :-)
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Key4you

První seznámení se hrou. Přijemná stylizace hry. Přiběh.

• , zakoupeno v Originalky.cz

• poutavý příběh
    • skvělá grafika
    • hra je pro verzi windows 64 bit
    • seká se

Hra mě velice zaujala svým příběhem. Bohužel je to pro novější verze PC, proto se mi seká, občas mi i uprostřed hry spadne. Je škoda, že většinou v eshopu nejsou napsané minimální požadavky, protože mám herní počítač ale jen 32bit a na notebooku 64bit, ale ten už není tak dobrej. Jinak je hra opravdu skvělá. Určitě tu chci ještě v budoucnu nakoupit, ale příště si už radši napíšu o minimální požadavky.

• , zakoupeno v Hrejihned.cz

• Grafika
    • Příběh
    • Originalita
    • Čtení myšlenek ( a Manipulace s nimi)
    • Jemně Horrový nádech
    • Krátke za dva dny dohrané

Nevím co dodat dál

• , zakoupeno v Herní svět

• - hezká grafika
    • - zajímavá detektivka
    • - jsem zvyklý hrát šipkami a u této hry nelze nastavit ovládání

- zklamalo mě to ovládání,takže jsem hru po chvíli odložil.

• , zakoupeno v JRC Czech

i přes negativní recenze, které na tuto hru byly mě hra jako taková bavila a pokud chce někdo odpočinkovou hru, tak doporučuji

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• Velice zajímavý příběh, řešení úkolů pomocí detektivních schopností
    • občas lehká potřeba znalosti anglického jazyka

Hra se mi líbila, svým poutavým příběhem a průměrnou hrací dobou. Tento tip her mám velice rád, protože u nich člověk musí zapojit i vlastní mozek a ne jenom pořád dělat to co po něm chce počítač :)

• originální nápad se zastřeleným policajtem
    • perfektní vyšetřování a příběh
    • různé lokace
    • sympatický hlavní hrdina
    • délka hry
    • vyvrcholení mě šokovalo
    • souboje s démony
    • čekal jsem trochu jiný konec

Kvalitní vyšetřovací adventura s dobrým příběhem,sympatickým hrdinou v parádní grafice a výborným dabingem.
    Jasně doporučuji.