Might and Magic: Heroes 6 Complete

Might and Magic Heroes VI: Complete Collection Obsahuje: - Might & Magic: Heroes VI - Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack - Might & Magic: Heroes...
Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka Key4you

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 807 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 729 recenzíDalší informace

Complete Edition
Director's Cut
DLC

• Mizerná kompatibilita s W11

Asi pro lidi s W10 a starším, s W11 se mi nepovedlo dodnes spustit, stálo mě to desítky hodin ladění podle návodů Ubisoftu, již ze mě vyškolili hackera ale hra stejně nejde, dřív se dostanu do Pentagonu :-(

• Zábavné
    • Bitevní pole občas “překrývá” jednotky - ne z-indexem či fakticky, ale členitostí

Hrál jsem trojku, čtverku, pětku a šestka je taky super. Všichni, kdo jsme to hráli, známe výhody i nevýhody jednotlivých dílů, avšak základní myšlenka a zábavnost hry je stále stejná. Co mi v šestkách trochu vadí, je, že některé podkresy “bitevních polí” jsou příliš členité, a tak jednotky trochu zanikají. Chce to více pozornosti. Jinak moc pěkná grafika a hratelnost stále skvělá.

• , zakoupeno v Key4you

Pokud máte základní integrovanou grafickou kartu od Intelu, tak se hra nespustí. Tedy alespoň já to tak mám u notebooku s procesorem Intel 10 gen. a 16GB ram

Žánr

•  Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack
  •  Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea Adventure Pack
  •  Might & Magic: Heroes VI - Shades of Darkness

Might & Magic: Heroes VI:

Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku. se setká celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat zpět svou sílu, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávných nepřátel. Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryf.

• Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack:
  • Might & Magic Heroes VI: Danse Macabre je druhý dobrodružný balíček pre hru. Do hry prinesie nových hrdinov, set artefaktov, novú budovu a po prvýkrát aj zvieracieho spoločníka. Príbeh o invázii Veľkého Licha Sandra s armádou dračích bohov vybíjajúceho si zlosť vo svete Ashan natiahne gameplay o 10 hodín.
  • Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea Adventure Pack:
  • Might & Magic Heroes VI: Pirates of the Savage Sea je první dobrodružný balíček pro hru. Hlásí návrat barbarského hrdiny Crag Hack, který bude ústřední postavou doplňkového příběhu. Nové dobrodružství vydrží 10 hodin a budou i nové artefakty, zbraň dynastie a bonusy.
  • Might & Magic: Heroes VI - Shades of Darkness:
  • Samostatně funkční expanze Might & Magic Heroes VI: Shades of Dakness Pines novou frakci temných elfů, Dungeon a hlavní roli sehraje hrdina Raelag, který se představil v páté části.

Hodnocení 64%

• zábavná hra (3)

• Mizerná kompatibilita s W11

• Zábavné

• Kvalita

Vřele doporučuje všem ,klíč mi přišel během pár minut takže za mě naprostá spokojenost a vše porbehlo bez problémů,určitě si ještě objednán nějaké hry protože ceny jsou velmy přijatelné :-)

• , zakoupeno v SW.cz

Produkt mě na Windows 10 PRO nechce jet. Na černém monitoru se zastaví načítání

• , zakoupeno v GameSale

• Heroes 6 v plné palbě!!!
      • problémy se spuštěním přes Uplay na Win10
    • , zakoupeno v FakaHeda

• Stará dobrá klasika
    • , zakoupeno v Key4you

• výborná fantasy strategie na tahy
    • , zakoupeno v YourGames.cz

I po tak dlouhé době od vydání hra stále nespolupracuje s notebooky.

• Grafika
      • Animace
      • Příběh
      • Možnost konvertování staveb pro svou frakci
      • Málo frakcí
      • Velmi zjednodušené suroviny (jen 4) ale pro online hraní to chápu
      • Nemožnost výběhu jiného primárního hrdiny
      • Na mapě občas nepřehledné suroviny, snadno se přehlédnou
      • Chybí kniha kouzel, kouzla si musím koupit za dovednostní body hrdiny

Hra mi vyhodila po spuštěni černou obrazovku, musel jsem nastavit ve vlastnosti/kompatabilita/vypnout optimalizaci celé obrazovky