Medicopter 117

• nízká cena
    • na motivy starého seriálu
    • nehratelné, hra padá, bugy
    • pochybné nastavení ovládání, částečně se ani neukládá

Nedohrál jsem ani první misi, ta se správně spustila jen jednou, v ostatních případech se výukový program zasekl na stejném místě. Nízkou cenou výhody hry končí, dále vás už ničím nepotěší. Dal jsem této hře šanci i přes špatné recenze, stává se mi, že má hra špatné recenze, a přesto mě baví, ale v tomto případě tomu tak nebylo.

Průměrná hra

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Záchranářský vrtulník Medicopter 117 opět létá. Ve strhující akci, kde mezi životem a smrtí rozhodují jednotlivé vteřiny, čeká na všechny záchranáře 30 napínavých misí. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu adrenalin, napětí a také příjemný pocit ze záchrany lidského života.

Hra nabízí celkem tři úrovně obtížnosti. Dokažte, že si s vrtulníkem poradíte za každého počasí a v jakýchkoliv podmínkách. Medicopter však není jen o pevné ruce na řícící páce; lidské životy budou totiž často záviset na vašem správném vyhodnocení situace a rychlé realizace záchranného plánu. Ve hře se budete moci navíc postavit až do čtyř různých typů vrtulníku s rozdílnými vlastnostmi a ovládáním.

Hra Medicopter, vycházející z předlohy populárního televizního seriálu, nabízí kromě úchvatné akce také propracovanou 3D krajinu a realistický zážitek z letu. Atmosféru navíc podbarvuje originální soundtrack, multimediální bonusy a nejdokonalejší kaskadérské ukázky z filmu.

4zákazníci nedoporučují produkt

• přehlednost v nabídce
    • málo misí

ale jinak výborná hra :D

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• Velice poutavé situace, propracovaná krajina, nátočná, ale o to zajímavější obsluha záchranářských vrtulníků
    • hře by slušel podrobnější manuál, co se týče samotné záchrany lidí (ovládání jednotlivých vybavení vrtulníku)

Stejně jako Záchranáře, jsem si vybral tento produkt pro syna z důvodu, že se velice zajímá o problematiku práce policie, záchranné služby, ve smyslu opravdové pomoci lidem, ne "akčnost" hry

• Vcelku dostatek možností
    • trochu nudné po sehrání pár dílů

Těm co se tento styl líbí ano ,jinak mě moc nezaujala

• , zakoupeno v GAME SHOP

Hra mi po instalaci hodila chybu a nešla spustit.

ok

g