Kill Switch

Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka Key4you

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 815 recenzíDalší informace

Žánr

Klávesnicí špatně ovladatelné.

• dobra

neni spatna

• , zakoupeno v GAME SHOP

spatne ovladani, projel jsem par treningovych kol a pak se na to vyprdnul, nijak me nechytla, nastesti jsem ji dostal zdarma k jine hre, takze me to nemusi mrzet ze letela do kose

Žánr
akční
Doporučený věk (PEGI)
Limitovaná/Sběratelská edice
Rok vydání
2004
Director's Cut
DLC

kill.switch je inovativní válečná simulace která přináší realistickou taktiku a skvělou napínavou akci. Jedinečný pohyb hráče umožňuje využívat vybavení místností a budov ke krytí a taktickému boji.

Hlavní rysy:

• Krytí při útoku - hráči mohou být ukrytí za teréními nerovnostmi, nábytkem nebo bednami a přitom ostřelovat nepřátele. Střelba naslepo umožní ostatním přesunout se blíž k nepřátelům a nebo zaútočit z boku.
  • Nepřátelé ale reagují na vaše akce a využívají krytí stejně tak jako to můžete dělat vy. Nepřátelé také spolupracují v týmech a zaujímají bojové pozice v případě ohrožení.
  • Šest válečných misí obsahuje celkem 18 různých úrovní.

Minimální konfigurace:

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1.00GB volno na disku.

Klávesnicí špatně ovladatelné.

• dobra

neni spatna

• , zakoupeno v GAME SHOP

Hru jsem obdrželn jako bonus.

• Je dobrá
    • Strašidelá

Je dobrá ale strašidelná

• vypadá dobře

hru jsem nehrál ani nebudu (dostal jsem ji jako darek) takže nevim

• Malé rozlišení
    • 2D
    • Na rok myslim 2008 hrozná grafika

Hra pouze na staré počítače. Obdržel jsem ji jako dárek

• , zakoupeno v GAME SHOP

• -na celé hře je nejlepší název té hry a to je tak všechno
    • - grafika je naprosto příšerná
    • -celé je to složené z kostiček jako ve hře minecraft

- Tato hra pamatuje ještě člověka vzručného