Kerbal Space Program

Aktivace:  Steam Hodnocení:  Lokalizace:        Kerbal Space Program je počítačová hra, ve které si má hráč vytvořit a spravovat svůj vlastní vesmírný program, v rámci...
Doprava zdarma, Skladem

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 10 526 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 720 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení100 % • 108 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 680 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 784 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 361 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu59 Kč97 % • 6 230 recenzíDalší informace

• Kreativita
    • Mnoho možností pro stavbu
    • Pěkný design

• Super hra
    • Těch hodin zábavy, které jsem na ní strávil, bylo opravdu hodně. Člověk má možnost zjistit, že není jen tak jednoduché odpálit raketu na oběžnou dráhu nebo snad na měsíc či jinou planetu. Doporučuji Kariérní módy, kde se musíte prokousat skrz vědu a finance aby jste se dostali dál a dál a dál.
    • Škoda jen, že mě opustila manželka po té, co jsem hodiny vysedával po večerech u KSP a sledoval rozjařené tvářičky Jebediah a Valentiny Kerman.
    • Jak jsem říkal, ta hra Vám sežere ho-di-ny

Aktivace:

Steam

• Hodnocení:
  • Lokalizace:

Kerbal Space Program je počítačová hra, ve které si má hráč vytvořit a spravovat svůj vlastní vesmírný program, v rámci kterého má možnost stavět kosmické rakety a prozkoumávat sluneční soustavu.

Hra věrně simuluje Newtonovské chování těles v atmosféře i ve vakuu, což umožňuje hráči provádět například brždění vyslaných sond o atmosféru, tzv. aerobraking. Hráč si může vybrat, zda chce volně stavět dle svého uvážení či postupně objevovat technologie skrze průzkum okolních těles.

Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

• Procesor: Core i5
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafika: kompatibilní s DX10 (SM 4.0), 1GB VRAM
  • Pevný disk: 4 GB místa HD

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• Mnoho možností pro stavbu
      • Pěkný design

• Super hra
      • Jak jsem říkal, ta hra Vám sežere ho-di-ny
    • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zábavné

• Krásna Hra s užasnou fyzikou
      • Realičnost
      • Sandbox
      • Vesmír

Krásná realistická hra, s uchvátnými prvky fyziky.

• Zábavné

• Výborná simulace vesmírného cestování
      • Vhodné pro pochopení pohybu ve vesmíru a principů kosmonautiky (ovšem pro začátečníky trochu náročnější a doporučuji různé tutoriály na internetu)
      • Chyby povoleny
      • Velká radost z malých úspěchů
      • Snad jen, že neobsahuje relativistickou teorii :-D
      • Nevhodné pro málo trpělivé

Simulátor vesmírného programu, který své nedostatky zastírá hloupostí Kerbalů. Mně pomohl pochopit základní principy kosmonautiky a vše si zkusit. Chvíli trvalo, než jsem se dostal na orbitu, ale o to větší radost jsem potom měl. Hra je dost náročná, takže není vhodná pro netrpělivé lidi, ale užijí si ji všichni, kteří mají rádi vesmír (i když zde se nejedná o naši sluneční soustavu), rakety nebo prostě jen poznávání neznámého. Cílem není ani tak vše poznat, navštívit všechna vesmírná tělesa nebo nasbírat všechnu vědu. Cílem je překonat sám sebe a dostat se třeba "jen" na Měsíc nebo na orbitu vaší domovské planety, ale pak si můžete, že vy jste to dokázali, tak jako jen pár lidí, kteří pracují ve vesmírných agenturách. Samozřejmě se nejedná o realistickou simulaci, ale zážitek z úspěchu je velmi podobný s realitou.

• , zakoupeno v GameSale

• nakouknete do mechaniky orbitálních a meziplanetárních letů
    • , zakoupeno v FakaHeda

• skvělá hra na odreagování
      • možnost úpravy hry módy
      • pokud se hraje na slabších počítačích. Načtení hry trvá věčnost.

Hra je skvělou ukázkou simulátoru vesmíru, Doporučuji hrát s 8 nebo více Gb ram pro rychlé načítání fyzikálních modelů.

• rychlé doručení
      • Levné

Vše proběhlo hladce během pár minut, a hlavně levně, fakahedu doporučuji už od počátku hostingů na hry.