Hand Of Fate

Osud umí být velmi milý, ale i nepříjemně krutý. Jak se zachová k tobě? Hand of Fate je hra, která v sobě misí několik herních elementů. Těmi jsou RPG, karetní deskovka a hra...
Ke stažení, Skladem

2.4 GHz
Požadovaná RAM
4096 MB

• , zakoupeno v FakaHeda

Super hra s originálním nápadem a obzvláště dobře sedícím soundtrackem.

• , zakoupeno v Key4you

Vybral jsem si tento produk jelikož jsem měl mé oko na tomto produktu už odjeho počátku ale nikdy jsem neměl to pořádné nakopnutí to koupit, ale dneska jsem rozhodl "ale kašlu na to prostě to koupím" a nelituju toho.

Za cenu hand of fate bych to fakt vyskoušel. Neni zas tak drahá a jestli máte rádi Rogue like a hry typu slay the spire. Urči tě se vám bude líbit i Hand of fate.

tl;dr Jestli máte nějaké peníze se kterými nevíte co dělat tuhle investici nebudete litovat.

Žánr
Procesor
2.4 GHz
Požadovaná RAM
4096 MB

Osud umí být velmi milý, ale i nepříjemně krutý. Jak se zachová k tobě?

Hand of Fate je hra, která v sobě misí několik herních elementů. Těmi jsou RPG, karetní deskovka a hra za záporného hrdinu. Hráč se v kůži nejmenovaného hrdinu pustí do výpravy, která začíná a končí v chatě na konci světa.

Úžasné mlátičky v kombinaci s variací na mariáš, to je Hand of Fate! Hráč přisedne k ďábelské hře kdesi v lesích, v malé útulné chatce a začne hrát hru o svůj prachbídný život. Vykládač karet bude hráče pravidelně vrhat do nepříjemných situací, které pro úspěšné zvládnutí hry, je potřeba vyřešit. Na začátku dostane hráč balíček karet, se kterými bude vzdorovat tajemnému kejklíři. Postupným průběhem hry získává hráč více karet, ale obtížnost je stále těžší. Každá úroveň má na konci jednoho závěrečného bosse, který otestuje získané schopnosti hráče.

Mimo skvělou grafiku a výborné ozvučení se hra prezentuje netradičním herním stylem, který v sobě kombinuje vícero herních prvků. Díky tomu je atmosféra stále napjatá a hráč tak dychtivě očekává každý další tah soupeře.

Vylož karty na stůl!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 785 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 554 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v FakaHeda

Super hra s originálním nápadem a obzvláště dobře sedícím soundtrackem.

• , zakoupeno v Key4you

• Zajímavý žánrový mix karetních a akčních her, který rozhodně stojí za pozornost. Na pomyslnou špičku ztrácí kvůli pomalé...

Zobrazit celou recenzi na games.tiscali.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 554 recenzíDalší informace