Gothic 2

Magická bariéra zkolabovala, vězňové v kolonií stávkují, přichází strašlivé zemětřesení a mnoho lidí přichází o život...
Ke stažení, Skladem

• klasika
    • cestina

• Náročnost
    • Myšlenka

Prostě Gothic....Nostalgie pro starší hráče...mladší generaci asi nezaujme...

• , zakoupeno v Shop Recenze-her.cz

• starydobry RPG

Tento produkt jsem si vybral, protože jsem už dávno znal hru Gothic 2. Nevím z jakých příčin jsem dostal neovladatelnou chuť si ji zahrát, prostě se odreagovat a posekat par vlku, banditu a možná se stát paladinem.

Žánr
RPG
Doporučený věk (PEGI)
Limitovaná/Sběratelská edice
Game Of The Year (GOTY)
Director's Cut
DLC

Pokračování skvělého RPG Gothic vám nabídne nová dobrodružství. Magická bariéra zkolabovala, vězňové v kolonií stávkují, přichází strašlivé zemětřesení a mnoho lidí přichází o život. A objevují se zvěsti o stádech orků, vesnicích spálených na uhel a čemsi ještě tajemnější, o čem se místní neodvážejí mluvit ... Rozsáhlý 3D svět. Příběh navazuje na první díl. Vylepšování postav s používáním předmětů a zbraní. 3 rozdílné skupiny povolání: paladinů, žoldáci a ohniví mágové. Pohled ze svých vlastních očí nebo pohled třetí osoby. Jedinečný systém boje a používání kombo úderů .

• klasika
    • cestina

• Náročnost
    • Myšlenka

Prostě Gothic....Nostalgie pro starší hráče...mladší generaci asi nezaujme...

• Příběhová linie
    • nové možnosti
    • více rozsáhlá

Skvělá hra, oproti 1 si hodně vylepšila v oblasti rozsahu světa, příběh ale zůstává pořád špičkově dlouhý, jako u předešlého dílu a když se ke konci podíváte zpátky do světa Gothicu I, tak vás hra absolutně pohltí

• větší svět
    • více věci
    • dobrá grafika

moje druhá nejlepší hra. (1. je GOTHIC 3)

• , zakoupeno v Shop Recenze-her.cz

• starydobry RPG

• Poutavý příběh
    • Bezejmenný hrdina + postavy z G1
    • Velký a rozmanitý herní svět
    • Spustí se bez problémů na Windows 7
    • Velký rozsah různých módů
    • Néní nad to dostat klackem trolla :D
    • Malinko bugy ale tak jaka hra je bez nich to snad ani žádna

Já můžu jen říci za sebe, že pro mě G1 když jsem ji hrál poprvé tak se umístila hodně vysoko ale jak už tu někdo napsal tak Gothic 2 se dostal u mě na samotný vrchol RPG her a tam se i dneska neotřesitelně drží dále :) .
    Hnedka z úvodu parádní video poté vás hra ohromí svojí nádhernou grafikou a to je už 12 let starý kousek. Dále na co nesmím zapomenout na hodně velký herní svět a taky vynikající hudební doprovod, který dotváří už tak podle mě dokonalou hru a to nemusím nic dále zminovat datadisk NOC HAVRANA :) .
    A teda když jsem před časem objevil neoficiální datadisk Návraty je i už v češtině tak obtížnost se o dost zvýšila a je to už fakt výzva ale taky herní doba se aspon o 30 hodin prodlouží :D .

• , zakoupeno v xzone.cz

• -o moc lepší grafika než v prvním díle
    • -není tam bariéra
    • -přehlednější inventář
    • -skvělý děj
    • Hodně Bugů :((

Jedna z nejlepších RPG co jsem hrál,prostě klasika :))

• Spoustě lidí se nelíbí grafika, jsem asi divná, ale já ji mám ráda, protože jsem si na ni nějak zvykla, když jsem tu hru hrála jako mladší, a prostě mi k tomu neoddělitelně patří :D Třeba taková Arcania má mnohem lepší grafiku, ale nejde tak bezchybně nám, co nemáme úplně nejrychlejší počítač.
    • Známé postavy z Gothic 1
    • Pestrý děj
    • Volnost
    • Spousta postav, míst, zvířat, úkolů, předmětů...
    • Nejspíš to není chyba tvůrců, ale nepřehrávala se mi skoro žádná videa.
    • Nic mě nenapadá. prostě mi přijde že tvůrci měli hru perfektně promyšlenou od začátku do konce.

Někdo tu psal, že hra má předem daný průběh. S tím rozhodně nesouhlasím, protože toto je jedna z mála her, kde máte doopravdy volnost. Máte danou pouze hlavní linii hry, načrtnuté kapitoly, ale jak jednotlivé kapitoly splníte, to je na vás. Téměř pořád se rozhodujete, co a jak udělat, pořád máte na výběr.
    Ještě musím doplnit, že jako Pro shledávám sarkasmus hlavní postavy, který pobaví :)
    Zkrátka, skvělá hra, řekla bych že nejvíc zaujme mladé kluky, ale určitě se najde i pár holek, jako já :D

• Velký svět
    • A vše ostatní

Je to výborná hra a chci jen říct že ten kdo tady psal že je gothic 3 lepší tak je VOCAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Příběh
    • Zpracování
    • Délka děje

Gothic série je hra mého mládí. Jako první bych rád kritizoval jednu recenzi, kde se píše "strašná grafika na dnešní dobu". Hra je vydaná v roce 2002 a na tu dobu bylo obtížné udělat tak neuvěřitelnou hru. Hrál jsem mnoho PRG, ale Gothic mi přijde nejelepší. Ani Skyrim nesahá téhle hře ani po potníky.
    Hra má neuvěřitelně poutavý příběh, který jde dohrát několika způsoby. Každá frakce, ke které se můžete přidat vám bude nabízet jiné úkoly. Grafika a celkové zpracování hry nemá chybu, jak už jsem říkal, ani několik dnešních her nemá na tuh hru. Ve hře je standartní obtížnost, takže si každá hráč přijde na své. Hru rozhodně doporučuji, ale musíme si jí zahrát hned od prvního dílu.