Recenze Forza Horizon 4

Ověřený zákazník EMDO.cz

MiKy

Přidáno: 20. ledna 2019

Zakoupeno v EMDO.cz

Chtěl jsem nějakou závodní hru, ale spíše arkádu než simulátor, který mi dá vědět o každém kamínku na cestě. Hru, u které se budu bavit a kde nebudu muset trávit hodinu u nastavení diferenciálu, abych na té šotolině furt nelítal ze zatáčky, jak je u některých rally zvykem.
Hra výborná, koupě nelituji. Jenom doporučuju na PC, pokud nemáte, tak rozhodně zainvestovat do kvalitního volantu.

Hratelnost: Středně obtížná

• Kvalitní detaily aut

Hratelnost: Lehká

www.playarena.cz

Přidáno: 23. října 2018

Forza Horizon 4 – PC a Xbox One závodní hra – recenze – demo – Ultimate Edition | Play-Arena.cz

Forza Horizon 4 je aktuálně nejlepší závodní hrou pro platformy Xbox One a Windows 10. Oproti svému předchůdci nabízí nové prostředí, mnohem detailnější grafiku a také nové výzvy. Více se o hře dozvíte z recenze.

Celá recenze na www.playarena.cz