Fable: The Lost Chapters

• , zakoupeno v Herní svět

• Výborná zábava,spoustu vedlejších questů možnost tetování různý věk

Velice zábavná hra

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Pěkná starší hra, která potěší celou rodinu.
    • - silný příběh,
    • - líbivá grafika
    • - množství zásadních voleb mezi dobrem a zlem.
    • - postavu si vyvíjíte od cca 7 letého avatara
    • Proč: RPG hry a obecně hry od Petera M. mám obecně rád.
    • Hra má problém s OS Windows 7 64-bit Ultimate, kde nefunguje zvuk. Internet mluví i o jiných verzích Win7, takže pozor na to!!!
    • - Zapomeňte na Compatibility mod.
    • Internetové řešení: Použijte starší OS Windows XP, pak vše funguje :-(

Pěkná zábavná hra, která skutečně potěší celou rodinu (od dětí, manželek i manželů, kteří se rádi ponoří do zajímavého světa a užijí si připravený příběh po svém.

Žánr
RPG
Doporučený věk (PEGI)
Rok vydání
2011
Multiplayer
Grafická karta
64 MB

Hra Fable: The Lost Chapters, která vychází z cenami ověnčeného titulu Fable pro Xbox, je plně optimalizovaná pro platformu Windows a nabízí bohatší obsah, větší možnosti úpravy postavy, nové úkoly a vylepšenou grafiku.

V tomto unikátním dobrodružném RPG od společnosti Lionhead Studios se od každého vašeho činu odvíjejí jak schopnosti vaší postavy, tak i její vzhled a morálka. Příběh svého života si vytváříte sami od dětství přes dospělost až po stáří. Změňte se z nezkušeného výrostka v nejmocnějšího člověka na světě, o kterém se budou až vyprávět legendy až do skonání věků.

Vychutnejte si rozšířený obsah. Prozkoumejte původní světy a hlavní mise, které ohromily hráče "Fable" na Xboxu, a vydejte se do nových oblastí "Fable: The Lost Chapters", kde vás čekají nové zápletky, vedlejší úkoly a volitelné mise. Ve "Fable: The Lost Chapters" máte navíc možnost utkat se s novými monstry, používat zbrusu nová kouzla, navléknout se do dosud nevídaných zbrojí, bojovat s originálními zbraněmi a při interakci používat sadu nových výrazů.

• Nechte se ohromit dokonalou grafikou. Hra "Fable: The Lost Chapters" je plně optimalizovaná pro platformu Windows a přináší úchvatné audiovizuální zpracování, díky kterému si budete moci vychutnat svět Albion v celé jeho kráse.
  • Vlastními činy vytvořte charakter svého hrdiny. Hrdinové postupně stárnou a podle toho, jakou cestu si zvolíte, se budou měnit - budou dobří, zlí, nebo něco mezi tím. Jestliže při každé příležitosti tasíte meč, uvidíte, jak se vám postupně zvětšují svaly. Kdo bude často využívat temné síly, tomu budou mezi konečky prstů přeskakovat jiskry. A jestliže se budete spoléhat hlavně na rychlost a plížení, získáte postupem času kočičí reflexy a nadlidskou přesnost.
  • Vrhněte se do zuřivých bojů v reálném čase. Tělo vašeho hrdiny se postupně pokryje jizvami, které nasbíral během střetů s prohnanými protivníky a nebezpečnými monstry. Jak budete získávat zkušenosti, naučíte se zacházet se širokou škálou smrtících zbraní, pomocí lstí a plížení budete lovit svou kořist, nebo ovládnete magické temné síly a začnete využívat smrtící moc elementů.
  • Staňte se žijící legendou. O vašich činech - dobrých či zlých - si bude ve "Fable: The Lost Chapters" povídat celé široké okolí. Budete si moci najímat pomocníky, získávat spojence i nepřátele a celou dobu se budete pohybovat v dynamickém světě, v němž každý člověk reaguje na aktuální dění.
  • Utvářejte a prozkoumávejte dynamický, neustále se měnící svět. V pokaždé jiných lokacích se můžete setkávat s rivalskými či spřátelenými hrdiny. Při prozkoumávání okolí za neustále se měnícího počasí narazíte na množství různých kultur, měst, lidí a samozřejmě také monster.
  • Získávejte unikátní schopnosti. Postupem času budete mít možnost naučit se novým dovednostem a získávat speciální vybavení. Staňte se zlodějškým mistrem, založte si rodinu, kupte si dům, nové šaty, tetování či mnoho dalšího. Možností, jak si upravit vlastního hrdinu, je ve "Fable: The Lost Chapters" mnohem více, než kdy dříve.
  • Pokaždé něco jiného. Jakmile celé dobrodružství dokončíte, můžete začít vytvářet nový příběh se spoustou nečekaných zvratů, učit se novým dovednostem, získávat jiné spojence a utkat se s novými protivníky.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 785xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekKe stažení98 % • 326xDalší informace

• Plno rozhodnutí
    • Oproti Fable 3 je rozenou RPG hrou
    • Snadno se tam vydělávají peníze :D
    • Někdy se to sekne
    • Mohl by být o trochu větší svět
    • Čím je hrdina starší, tím blbější

Výborná hra. Ten kdo říká že to je blbý tak to asi nedohrál celý protože je tam zajímaví příběh a plno bonus. úkolů. OK.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

výborné RPG poutavé snadno hratelné

• Příběh
    • Oholení, ostříhání a tetování
    • Na datum vydání VÝBORNĚ zpracovaná grafika
    • Lektvary
    • Mnoho druhů zbraní a brnění
    • Rybaření a vykopávání stříbrných klíčů a spoustu dalšího
    • Ovlivnění děje rozhodnutími
    • Odemykání nových oblastí
    • Hodně druhů monster
    • Dlouhá a náročnější instalace (4 CD)
    • Stárnutí hrdiny (v tom stáří se už nedá ostříhat a oholit)

Našel jsem tento produkt v mojí pokladničce her.
    Řekl jsem si, že to znovu zkusím dohrát.
    Nainstaloval jsem to tedy. Instalace sice byla náročnější, ale stálo to za to.
    Když jsem si to nainstaloval, hrál jsem to v angličtině. Potom asi v polovině příběhu jsem si nainstaloval angličtinu, musel jsem to začít hrát od začátku. Velmi brzo mi došli peníze. Na třetí pokus jsem to dohrál asi za 5 dnů. Neuvěřitelně mně hra poutala. Konec mně překvapil výběrem mezi dobrem a zlem. Zkusil jsem oboje. A v každé verzi je navíc i po výběru jiný konec. Prozrazovat to tu nebudu. Hra mně ale neuvěřitelně bavila. Dávám 90% hlavně za poutavý děj. Za Mečového Jacka i Sekáče. V hvězdičkách by to bylo 5*

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekKe stažení98 % • 326xDalší informace

• - příběh, který vás celou dobu vede
    • - snad žádný bug (ale nespoléhejte na to)
    • - spousty misí
    • - opravdu dosti předmětů
    • - budete se ke hře vracet
    • - pokud si hry umíte vychutnat připište si další procenta (jako já)
    • - mise jsou zábavné a až na pár misí jsou skvěle propracované
    • ...mohl bych kecat a kecat, ale prostě si to kupte
    • - cena
    • - chybí více druhů zbraní
    • - pro někoho pohádka
    • - nudné rozhovory
    • ... a snad nic dalšího

Co dodat?
    snad to, že hra má i pokračování, ale ty už snad nejsou tak dobré.
    Příběh:

Děj hry začíná v zemi zvané Albion, podobné staré Anglii, ve vesničce Dubové Údolí.
    Po předání bonboniéry vtrhnou do vesničky zloději a bandité a celou vesnici vypálí a zabijí všechny kromě chlapce (a jak se později dovíte tak i pár lidí viz. další). Zachrání ho čaroděj Maze, který ho odvede do Hrdinského cechu. Zde malý chlapec dospívá a učí se bojovat a kouzlit. Po ukončení výcviku je vpuštěn do širého světa Albionu. Jeho skutky jsou známé po celé zemi. Jednou narazí na zprávy, že jeho sestra a matka žijí. Sestru najde a osvobodí soubojem s hlavním banditou Sekáčem.
    Jako vyhlášený hrdina se rozhodne navštívit Arénu v Lese Čarodějnic. Bojuje statečně a na konci při posledním souboji se musí rozhodnout, jestli zabije nebo nechá žít svou kamarádku z cechu Whisper. Při odchodu zjistí, že jeho matka byla legendární bojovnice a že možná žije. Po soubojích si hrdiny všimne starostka města Kamenného újezdu. Bojovník se nyní vydává hledat svou matku. Po vyčerpávajícím boji s balverinami, nemrtvými a strážnými odchází spolu s matkou do cechu. Po cestě se jim postaví hlavní nepřítel - Mečový Jack. Uvězní je v žaláři odkud se po čase náš hrdina díky lsti dostane. Zjistí však že Mečový Jack chce, s pomocí Mazeho-zrádce, moc nad celým světem. Pokouší se mu v tom zabránit, ale až v souboji v jeskyni Hrdinského cechu, kdy Jack zabije rekovu matku, ho přemůže. Musí se rozhodnout, buďto zabije mečem svoji sestru a získá tak nadvládu nad světem nebo meč hodí do hlubiny času. Po těchto událostech se náš hrdina dostává do soubojů s mnoha nepřáteli a nestvůrami. Zjistí však, že Jack nějakým způsobem přežil (přijal novou podobu-draka), a s pomocí namyšlené hrdinky Šípkové růže se snaží k Jackovi dostat. Ve finálním souboji s Jackem zvítězí. Leží však před ním další rozhodnutí. Nasadí si Jackovu masku a stane se nejmocnějším v Albionu nebo ji zničí a zachrání tak svět před zlem?

• NIc
    • Vše

Už podle obalu to je hrozná kravina, kdybych to nevyhrál, nikdy bych o to nezavadil. A můj notebook o to taky nezavadí. Tohle rozhodně nerozbalím, prodám to.

• , zakoupeno v Herní svět

• Výborná zábava,spoustu vedlejších questů možnost tetování různý věk

Velice zábavná hra

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Pěkná starší hra, která potěší celou rodinu.
    • - silný příběh,
    • - líbivá grafika
    • - množství zásadních voleb mezi dobrem a zlem.
    • - postavu si vyvíjíte od cca 7 letého avatara
    • Proč: RPG hry a obecně hry od Petera M. mám obecně rád.
    • - Zapomeňte na Compatibility mod.
    • Internetové řešení: Použijte starší OS Windows XP, pak vše funguje :-(

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Starší RPG hra s menšími nároky.
    • Propracovaný příběch.
    • Výce možností dokončení.
    • Úkoly dost lineární.
    • Krátká doba hraní cca 12-14h.

Jedná se o hru kterou mi kamarád doporučil. Překvapila mě nízká cena. Při hraní jsem si užil hodně zábavy. Doporučuji všem milovníkům RPG her.

• tuto hru mám v pc koupil jsem ji ale od jinehoho výrobce nic mene tato hra je moc dobrá v tom že vní je hodne lvl. a taky rozhodnuti se projevi i na vasem profilu vasi postavi kdyz jsete treba zlý narostou vám tohy a zacnou vam svítit červeně oči ud dobra jsem to este nezkoušel
    • je nevíhoda že když mate zlou postavu tak mu padají vlasy pak kdys je treba hodne zlý tak us nema ani vlasek

htelo bi to lepší grafil nic jiného bych k tomu nedodal

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Fable není jen RPG stylu Gothic, i tady lze samozřejmě sbírat nové předměty a vylepšení, jen si tak chodit rozlehlým herním světem a pobíjet jednoho neppřítel za druhým. Ale Fable se trochu přiblížil i žánrům jako adventura (- pro výborný herní příběh, který můžete skutečně ovlivňovat pomocí různých způsobů (ne)plnění vedlejších, někdy i hlavních úkolů) a simulátor, tedy simulátor života (podobně jako v oblíbené hře Sims, i tady můžete se svou postavou i tzv. žít, nemluvím pouze o tom, že vaše postava může jíst různá jídla, spát, popíjet v hospodách, hrát hazardní hry nebo se účastnit různých soutěží, můžete také opravdu výrazně měnit vzhled postavy, koupit si vlastní dům, vyzdobit ho a oženit se, a nebo prostě jen vykrádat domy sousedů).
    • Na svou dobu má Fable skvělou animovanou grafiku.
    • Kamera se dobře přizpůsobuje a ovládání je realistické (šipky + otáčení myší, ale není to klikaška- ve hře není kurzor)
    • Dialogy by se opravdu daly vylepšit, docela mi chybí v rozhovoru nabídka více různých odpovědí, a více otázek na NPC ....
    • Stárnutí postavy je dost rychlé a ke konci života má na těle divné jizvy a vrásky. Život postavy by mohl být propracovanější, trochu víc rozebrat téma hrdina a jeho domov (proč např. může mít manžela/ku ale děti ne?) taky okolí by sneslo i jiné zvířata než slepice...

Není hra, která by neměla nějakou tu chybičku ale myslím si, že jen těžko najdete podobnou hru, ve které se lépe prolínají žánry RPG, avdventury a simulátoru života - tak abyste mohli hru opravdu prožít. Skvělá grafika a pohodlné ovládání jen potvrzuje, že je tato hra opravdu perfektní volbou!!!