Fable 3

DLC

• , zakoupeno v Key4you

Měl jsem na něj spadeno už dlouho

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

Tento produkt jsem si vybral, protože jsem kdysi hrál Fable 1 a tento produkt jsem koupil, protože je to pokračování.
    Hraje se to dost dobre :) akorát bych doporučil, aby si to koupili ti lidé, který si tak před rokem koupili nový počítač, jelikož se hra špatně hraje, když hraji na full detaily a ten můj počítač stal kolem 15 tisic a to před 3 roky. Těm novějším by to nemělo dělat žádný problém.
    Kdo si chce zahrát parádní hru s rpg prvky a částečně i s trochou akce, tak vřele doporučuji si tuhle hru koupit. Zabaví na několik hodin.
    Tento produkt je prodáván za docela směšnou cenu na to co vám může nabídnout.

• dobrá grafika
    • propracovaný a zajímavý svět a příběh
    • ovlivňování dění ve světě
    • příliš časté obnovování nepřátel
    • málo kouzel, zbraní, oblečení

Tuto hru jsem si vybral ze zvědavosti (jak se změnila od prvního dílu). Osobně bych tuto hru doporučil jelikož je velice poutavá, zajímavá a s dlouhou dobou hratelnosti. Pro hráče, kteří mají radši fantasi svět s dobrým příběhem, si myslím, že bude ideální hrou.

Žánr
RPG
Doporučený věk (PEGI)
Rok vydání
2021
Multiplayer
DLC

Pohádkové RPG Fable je zpět. Představte si Albion v době industriální revoluce. Mezi malebnými domečky s břidlicovými střechami a ulicemi lemovanými dlažebními kostkami se v odpoledním slunci vznáší hrozivé stíny továrních komínů a mlhu sytí kouř.

Uvidíte zázraky průmyslové éry a přístroje, ze kterých jsou obyvatelé Albionu úplně nadšení, vzkazuje John McCormack, který má na starosti výtvarnou stránku hry. Vaše dobře známé městečko Bowerstone zaplaví obrovité písty, pára a stroje, a všechno se to bude hýbat. Fable je taková pohádková verze evropských mýtů a historie.

• PC verze má podporu hraní ve 3D - více zde: www.nvidia.com/object/3d-vision-requirements
  • nový mód: Hardcore Mode

Veškerý digitální obsah bude součástí disku

• Extra obsah: tyto DLC přídavky pro X360 budou již součástí D1 balení bez nutnosti dalšího stahování: Small region & unique house (hunter's lodge), Unique quest & dungeon (Wolf's bane), Unique weapon (The Wolfbane), Auroran hero outfit (male & female), Dog Skin - Boxer
  • další Premium DLC: Dog Suit Hero Outfit, Reaver Industries Hero Outfit, Dye Pack, Hair Pack, 5 Star Dog potion

Minimální systémové požadavky

• Hard Drive space: 12 GB of free space
  • Graphics Hardware: Nvidia 260GTX 896MB / ATI 5770 1GB
  • Sound hardware: DirectX 9 onward
  • Network: Internet or LAN connection required for multiplayer

Ta úplně nejlepší hra na xbox kterou jsem hrála. K tomu i její minulí díl Fable 2, které je taky NEJ....

• , zakoupeno v Key4you

Měl jsem na něj spadeno už dlouho

• - dobrá grafika
    • - opravdu svobodné rozhodování
    • - kvalitní příběh
    • - pokračování série
    • - tereza z předchozích dílů
    • - spoiler: po poslední bitvě, ve vesnicích nenajdete skoro žádné lidi (pokud nemate dost penez)
    • - krátký příběh
    • - hru budete hrát jednou, po druhé vás už nepřinutí
    • - nemůžete kombinovat kouzla a zbraně
    • - konec

Hru jsem si koupil před týdnem, a za pár dní jsem to celé dohrál. Možná jsem čekal něco jako jedničku (dvojku jsem nehral) a to byla velká chyba... hra se úplně změnila, už to není Albion jako býval (bohužel) většina se prý změnila ve dvojce a ve trojce je to spíše lehké pokračování s novým kontinentem. Revoluce to tedy je jako žádná jiná. Nejenom že už tu magie není jako bývalá, ale Cech hrdinů byl dávno zničen (spoiler: protoze hrdinové neměli co na prací od doby co byl Mečový Jack zničen a tak začali být zlí... a tak jednoho dne byl vypálen a srovnání se zemí)... to vše je, ale prý obsazeno ve dvojce. Jinak hra bohužel už není tak poutavá jako jednicka. A vlastně jde jenom o hru na jedno použití.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

Tento produkt je prodáván za docela směšnou cenu na to co vám může nabídnout.

• dobrá grafika
    • propracovaný a zajímavý svět a příběh
    • ovlivňování dění ve světě
    • příliš časté obnovování nepřátel
    • málo kouzel, zbraní, oblečení

• Fable III opět přináší vtipnou pohádku, která je dostupná opravdu každému. Bez ohledu na věk, či herní zkušenosti. Pro z...

Zobrazit celou recenzi na www.eurogamer.cz

• , zakoupeno v JRC Czech

super hra, všem doporučuji, lepší než fable 2

• Přímé pokračování minulých dílů
    • Kouzla můžete kombinovat
    • Střelné zbraně
    • Mnoho druhů nepřátel
    • Vedlejší úkoly
    • Možnost hrát v kooperaci.
    • Nízká cena
    • Grafika je hrozná předělávka z konzolí
    • Velice krátký příběh (dohrál jsem to ani ne za dva dny i se všemy vedlejšími úkoly)
    • Games for windows live

Hra je dobrá ale bohužel velice krátká. Oproti předchozím dílů je tam příliš málo kouzel , málo děje , krátký příběh a především velice podivná grafika která se samozřejmě může někomu líbit.
    Přes to všechno hru doporučuji už kvůli nízké ceně.

• příběh
    • postavy
    • questy
    • co-op
    • soundtrack
    • trochu odporná grafika
    • nemůžete zemřít
    • hratelnost

Fable 3 se Peteru Molyneuxovi moc nezdařila, jako první díl Fable, který byl opravdu dokonalý. Co se ale musím říct je, že příběh je dobrý. Jako v každém Fable i zde se stanete hrdinou, ale rovněž králem samotného Albionu.
    Albion se mění, už není jak býval. Teď mu vládne váš starší bratr Logan, vy mu ale ukážete. Ukážete, že jste tím pravým králem. Tak na co čekáš, popadni meč, pušku a nebo začni čarovat. Je to jen na tobě jak si svou cestu zvolíš.
    Staneš se zlým či hodným.

• to co jsem čekal
    • grafika

mám fable1, tak proč nepokračovat.
    škoda že není fable2 na pc
    ne vše je perfektní ale mě se líbí!