Devil May Cry 3:Dante´s Awakening Sp. Edition

Rok vydání
    2006
    Multiplayer
    DLC

Hra pro PC Devil May Cry 3: Dantes Awakening (Speciální edice). Od doby kdy démon Sparda pozvedl svůj meč, aby zachránil lidskou rasu, uplynulo několik tisíc let. Po vítězství, když byly zlé síly uvězněny, se Sparda spojil s lidstvem a stvořil Danteho, z půli člověka a z půli demona, který disponuje nadpřirozenou silou. Dante byl zasvěcen, aby porazil zlé síly, jeho bratr Virgil podlehl silám svých zlých předků. Jedné noci se na střeše Danteho detektivní agentury objevil jeho bratr a vyzval ho k boji.

Devil May Cry 3 otvírá dřívější kapitolu Danteho života, osudové střetnutí mezi Spardovými syny. Dante se utká s hrozivými nepřáteli a neobvyklými postavami včetně tajemného muže jménem Arkham a lovkyně Lady, jejímž úkolem je zničit všechny démony, i Danteho.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 554 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 785 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

1zákazník doporučuje produkt

• Krásná grafika výborný nápad skvělí soubojoví systém originální
      • nepřátelé skvělí humor.
      • Dlouhé dialogy

Hra je krásně laděná aby zapadla do dalších dílů.
      Hru jsem rozjel po chvíli stahování dobré ovládání protože můj počítač není jeden z nejlepších proto jsem musel srazit grafiku ale pořád byla hra krásná.
      Rozhodně hru doporučuji hlavně kvůli humoru a hratelnosti.
      Ano protože jsme veliký fanoušek této hry a pavímě i další díly.
      Hrou se dá zabavit na hodiny jestli jste lemry jako já tak i týdnů.
      Funguje krásně.Kounkurenci neznám tak nemůžu porovnat.
      Ano koupě to byla dobrá.Tuto hru jsem zvolil protože znám pátý i čtvrtý.Hra je podle mě na svou kvalitu velmi levná a to jsem mi libý.Začátky byly težkě ale pak už to jelo jako na běžícím páse.