Crash Time 2

Rok vydání
2009
Multiplayer
DLC

Připalte dálnice jménem zákona. S velkou rychlostí hoňte zločince, doprovázejte důležité politiky, převážejte cenné zboží nebo si prostě jen užívejte jízdu 200 km/h. Předveďte neuvěřitelné akrobatické kousky, buďte svědky senzačních velkých bouraček a dostaňte mimořádné úkoly jako např. speciální off road mise. Připravte se pálit gumy! 40 tratí a více než 20 modelů automobilů s realistickým vizuálním systémem poškození. 50 úchvatných misí a různých prémiových úkolů. Obrovské množství sběratelských a dalších exotických vozů. Prozkoumejte město, abyste chytili zločince a našli prémiové mise.

Vlastnosti:

Rozmanité dopravní prostředky. 50 strhujících adrenalinových misí.

Perfektní grafické zpracování.

Dokonalé efekty, TV kamera . 40 tratí.

Speciální offroad mise a další skryté mise.

Podpora gamepadů a volantů.

Lokalizace:

Grafická karta: 128 MB, GeForce 7600, Radeon 9600 nebo lepší

Volné místo na pevném disku: 2GB

Optická mechanika:

DVD

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 814 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 562 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• zatim sem nehral

Dobrý

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hrozné

• Jednoducha
    • Na jedno brdo
  • , zakoupeno v Herní svět

• Dobrá grafika
    • Detailně propracovaná auta
    • Velká podoba se skutečností
    • Velmi špatně se dá orientovat na mapě
    • Když je nějaká delší mise, už mi z té sirény jebe.. (auta totiž na maják nereagují - narozdíl od seriálu)
    • Chvílemi nevím, co mám dělat
    • CIZÍ JAZYKY!!

Tuto hru jsem si vybral protože se mi líbila nová hra Kobra 11, chtěl jsem vyzkoušet i starší vydání. Pochopitelně i proto, že sleduji Kobru 11 v televizi.

• , zakoupeno v Alza Hračky

• nejde mi to celé stáhnout,takže ani spustit

nevím,jestli je problém v našem PC,oststní hry jsme nainstalovali jednoduše a vše bylo v pořádku.

• Chuť vývojářů pokračovat na dalších hrách na motivy seriálu
    • Hra je pouze v angličtině
    • Žádné výrazné vylepšení

Pro mne v pořadí třetí hra na motivy seriálu byla zklamáním. Žádně výrazné vylepšení se nekonalo, hra tentokrát nebyla vůbec přeložena do češtiny, což je pro mne velký nedostatek. Stále nejde střílet ani vystoupit z auta.

• Krásná grafika
    • Hra až pro 4 hráče na jedné obrazovce
    • Dobře optimalizované
    • Spousta druhů aut (od Formule po tank)
    • Dá se vyhrát s nastavením (od ovládání po kvalitu trávy)
    • Bez CZ dabingu
    • Bez CZ titulek

Hru mám už asi 2 roky a jsem s ní spokojen... Zažil jsem při jejím hraní spoustu zábavy a hlavně s kamarády, když jsme připojili volant a gamepady a hráli jsme na jednom monitoru...

Hru doporučuji každému :)

• Super poutava hra ktera vas bude bavit dlouhou dobu,spica grafika

Super zabava