Colin McRae: DIRT

Multiplayer

• , zakoupeno v Kuma.cz

Osvědčená klasika za rozumnou cenu a hlavní je, z to potěšilo mého syna

• rychlost dodání zakázky
    • nekomletnost(bez českého manuálu)

produkt prozatím nepoužívám,bez češtiny jsem ztracený

Žánr
závodní
Doporučený věk (PEGI)
Multiplayer

• Hra Colin McRae: Dirt je letošní novinkou z celosvětově oblíbené série simulací automobilových závodů Colin McRae Rally. Tentokráte vás čeká nejen série klasických rally, ale i off-road závodů ze všech koutů světa, které se jedou na skutečných okruzích. Současně s PC verzí, která bude plně lokalizována do českého jazyka, bude v prodeji také originální anglická verze pro platformy Xbox 360 a PS3.
  • Cílem týmu vývojářů je navázat na realistické provedení hry a zároveň zachovat přístupnou ovladatelnost aut. Pro Colin McRae: Dirt byl vytvořen kompletně nový realtimový engine, simulující havárie. Rychlost nárazu do určitého objektu je měřená a u každého modelu auta, v závislosti na typu materiálu a karosérie, nasimuluje rozsah škod. Grafika postavená na novém enginu (NEON) dovolila designérům mnohem realističtější vizualizaci, kdy při kolizích nejsou ovlivněna jen závodní auta, ale i prostředí, které je obklopuje. Vše se chová tak jako ve skutečnosti. Kovová karosérie se mačká, plasty praskají a rostliny se ohýbají.

Vybrat si budete moci mezi velkým množstvím různých lokací, nebudou chybět legendární tratě Pike´s Peak International skrz Skalisté hory ani mód věnovaný každému z evropských, mezinárodních a celosvětových rally šampionátů s vozy s pohonem na 2 i 4 kola, klasickými a speciálními RWD rally auty.

Ve hře se představí více než 40 typů licencovaných aut ve 12 kategoriích, včetně posledních modelů aut na rally Suzuki Swift a Citroenu C4, ale setkáte se i se silně modifikovanými auty na rally-cross a těžkotonážními vozítky o síle 850 koní. Každý automobil má detailně modelovaný interiér a několik, jak oficiálně licencovaných, tak fiktivních barevných designů karosérie.

Největší novinkou série je závodění proti několika soupeřům. To sice bylo částečně umožněno už v předchozích verzích, ale vzhledem k samostatným startům při skutečných závodech neodpovídalo realitě. Nyní si společné starty a s nimi spojené třenice užijte do sytosti.

Vlastnosti produktu:

• Novinka z oblíbené série Colin McRae Rally
  • Vynikající grafika postavená na novém enginu
  • Realistická simulace rozsahu škod při haváriích
  • Detailně modelovaná podoba aut
  • Závodění proti několika soupeřům při hromadných startech

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Kuma.cz

Osvědčená klasika za rozumnou cenu a hlavní je, z to potěšilo mého syna

• Druhy tratí druhy vozidel ,
    • poškození aut
    • Celá hra vlastně uplně celá Nejde SaveGames , prej to napsalo vaše uložená pozice je vadná !
    • nainstalujete Patch i u originál hry nejde musíte mít crack ,
    • Cheaty nejdou chce to nějaký postižený kod každá hra má jiný kod
    • O hře nejhorší rally co jsem kdy hrál ,
    • nejlepší je Richard Burns Rally sice málo aut a tratí ale krásný jizdní model simulace ,
    • Colin Mcrae rally všechny díly do 04 byli užasný 2005 byl hnus , Colin Mcrae dirt strašný jízdní model auto je chová jak jak kdyby mělo magnet ,

Uplná kravina ,nejhorší je že si nainstalujete hru a nejde ani uložená pozice nic nahrávat ,
    je to jen debilní Arkádové rally ani trochu realistické .

• rychlost dodání zakázky
    • nekomletnost(bez českého manuálu)

produkt prozatím nepoužívám,bez češtiny jsem ztracený

• Nejlepší hra na světě
    • Hraju ji už 3 roky a pořád mě strašně baví
    • Musel jsem ji instalovat 3-krát protože mi vždy počítač napsal že se při instalaci naskytla fatální chyba

Jak říkám prostě nej hra doporučuji všem co mají rádi závodní hry :-)

• Super hra i auta.Plno různých tras.Nejezdíte jenom po asfaltkách jak v jiných závodních hrách!Hra mě moc baví je super i grafika celkem obstojná.
    • Dlouhá instalace hry která vyžaduje 15 Gb pamět!!!Hra se mi nikdy neuloží i když ji uložím přesto začínám stále od znova to nechápu!!!!

Za malou cenu super hra která neomrzí!

• parádní grafika
    • skvělý systém poškození
    • kamera z kokpitu
    • různorodé vehikly
    • velice příjemné ovládání
    • český dabing
    • později přestane bavit
    • prostředí mohlo být rozmanitější (např. zima chybí)

V roce uvedení naprostý úžas, jakým skokem pokročila fyzika, model poškození a grafika ve hrách. Když jsem hrál demíčko (pak jsem měl i celou hru) tak jsem úplně zíral. Auto se mi krásně ovládalo, něco mezi simulací a akrkádou. Mohl jsem se přepnout do pohledu řidiče, vidět, jak máchá rukama na volantu. Grafika naprosto úžasná, bouračky neskutečně efektivní, skoro každý plech se nějak ohnul, rozpadnul... takže se i naschvál dělali bouračky a koukalo na replay. Pak jsem si pořídil celou hru, byl jsem rád za český dabing, odjel jsem si tak polovičku závodů a pak to položil k ledu. Už ani nevím, jak to bylo s multiplayerem, myslím, že tu snad ani nebyl, což byla velká škoda. Později je už hra poněkud stereotypní. Ale je to nejlepší rally, které jsem kdy hrál. Dirt 2 mě nebavila.

• , zakoupeno v Herní svět

• dlouhé pěkně zpracované tratě, dobrý výběr vozů
    • ovladatelnost,

starší hra s nádherným zpracováním rally vozů a tratí

• Grafika
    • Kompromis mezi arkádou a simulátorem
    • Ovládání jsem zkoušel nastavit u dvou volantů a ani jeden se mě nepovedlo nastavit tak jak jsem zvyklý u jiných her.
    • Dlouhé načítání

Hra je pro mě kvůli nehratelnosti s volantem nepoužitelná.

• , zakoupeno v Xtech electronics

Není co dodat.. koho tato serie hra baví.. najde si v ni to, co chce.. :)

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Hra nefunguje, nemůžu napsat výhody.
    • Můj notebook nemá tak silnou grafickou kartu a hra nefunguje :-(

Nemám co bych řekl.....