Civilization 4

Procesor
1.8 GHz
Požadovaná RAM

• , zakoupeno v NK Games

Sice starší díl, ale podle mého názoru naprosto nejlepší ze všech dílů celé série. Určitě doporučuji zahrát všem, kteří ještě nezkoušeli tento díl. Já osobně jsem hrál všechny díly a zjistil, že tento mi ve sbírce chybí, takže jsem dokoupil a po letech mne to baví stejně, ne li více než při prvním průchodu hrou. Výborná záležitost.

Super

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• Výborná hratelnost
    • není v čestině velké mínus

Hra se mi velmi líbí,jediná vada že hra není v češtině né každý umí perfektně anglicky

Žánr
Procesor
1.8 GHz
Požadovaná RAM
512 MB

Obsahuje bonusové DVD video s tvůrci hry, intro z Railroads a další. Civilization IV vám nabídne nejen novou 3D grafiku, ale také spoustu novinek jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Civilization IV slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Multiplayer si zahrajete pře LAN, Internet, E-mail i na jednom PC.

Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Týmová hra skýtá vůbec spoustu nových možností, ať už jde o singleplayer nebo multiplayer. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Dále je přislíben generátor náhodných map a spousta možností pro tvůrce modů, z nichž ti pokročilejší budou prý moci zasahovat do umělé inteligence.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekKe stažení98 % • 326 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v NK Games

Super

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• Výborná hratelnost
    • není v čestině velké mínus

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekKe stažení98 % • 326 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v GamesArena.cz

• Zábava

Hra na dlouhé chvíle

• Klasika-nejlepsi strategie vsech dob
    • Typy map,vudcu zemi,budov,jednotek
    • Technicky strom,a staveni napr poli,dolu mimo mesto
    • divy sveta
    • velikost pracovniku ci vojaku na mape-zda se mi to hloupé
    • mozna by hra mohla obsazovat kampan

Skvělá hra hraju ji pres 3 roky-samozrejme po nejake dobe stale cloveka otesi a zabaví,doporucuji hru vsem strategum tato hra by jim nemela chybet

• Nejlepší díl nejlepší strategické hry.
    • Plynulý běh
    • Velká hratelnost
    • Multiplayer - simultánní hra
    • Kvůli komplexnosti chvíli trvá se ji naučit

Hraju ji nonstop

• - výborná hratelnost
    • - dobrá grafika
    • -snadné ovládání a vpravení se do hry

- výborná cena za originálku
    - milé překvapení s cd češtinou ke hře-
    - doporučuji všem, kdo si chce zahrát klidnou pohodovku

• , zakoupeno v Mironet.cz

• klasika
    • již starší

Chtěl jsem léty ověřenou klasiku za rozumnou cenu.