Recenze Call of Duty: Black Ops 4

Ověřené recenze Call of Duty: Black Ops 4

www.cshdd.cz

Přidáno: 1. listopadu 2018

Call of Duty: Black Ops IIII - databáze her | CSHDD.cz

Co dodat, tahle série prostě bude táhnout vždycky. Mám možná radši jiné prostředí, ale zase nezklamalo!

Celá recenze na www.cshdd.cz

www.alza.cz

Přidáno: 28. října 2018

Call of Duty: Black Ops 4 (RECENZE) | Alza.cz

Call of Duty je zpět. Po loňském návratu ke kořenům série a na bojiště druhé světové války se opět podíváme na moderní konflikty, kde se staneme členy elitních jednotek specializujících se na tajné operace. Stojí za to vydat se s Call of Duty: Black Ops 4 od studia Treyarch znovu do akce, nebo s klidným svědomím můžeme zůstat na základně? Dozvíte se v naší recenzi.

Celá recenze na www.alza.cz
Ověřený zákazník Key4you

Lukáš Bach

Přidáno: 24. října 2018

Zakoupeno v Key4you

• Super hra
  • Dobře zpracována
  • Hodně zábavy na dlouhou dobu

Prostě super hra a pokud je dobrá parta tak se zábava zvětšuje. Tudíž doporučuji hrát s přáteli a pořádně to rozjet. Ve hře je mnoho módu a to jak zombie, battleroyal tak i herní módy podobné jako u cs:go. Prostě a jednoduše každý se zde najde a s upgradem zbraní je to ještě zábavnější. Zombie mód je pro dlouhé večery prostě ideál a battleroyal pro všechny příležitosti

Instalace hry: Jednoduchá

Hratelnost: Středně obtížná
Hra pro mě byla: Neuvěřitelně poutavá

www.gamebro.cz

Přidáno: 23. října 2018

Call of Duty: Black Ops 4 je nejlepším dílem série za poslední roky - recenze – Gamebro.cz

Popravdě jsem měl o Call of Duty: Black Ops 4 před vydáním určité pochybnosti. Zároveň jsem ani nepatřil mezi kdovíjaké milovníky Battle Royale her. Ale oč mě hra nechávala dosud chladným, o to více jsem si ji v průběhu recenzování užíval. Už si vlastně ani nepamatuji, kdy naposledy mě nějaký díl Call of Duty tak bavil. Všechny tři pilíře hry fungují velmi dobře, skvěle se doplňují a dohromady poskytují zábavní potenciál na stovky hodin. A víte co? Na singleplayerovou kampaň jsem si ani nevzpomněl.

Celá recenze na www.gamebro.cz