Recenze Call of Duty: Black Ops 4

Ověřený zákazník Electro World

Michal

Přidáno: 30. prosince 2018

Zakoupeno v Electro World

• kupoval jsem schválně krabicovou verzi s doměním že je tam instalační cd protože mám pouze wifi připojení a ztažení jde pomalu a né elektronickou verzi,ale bohužel v krabici je instalační kód

www.game-star.cz

Přidáno: 16. prosince 2018

Call of Duty: Black Ops 4 - vystřídá Fortnite na pomyslném Battle Royale trůnu? | GameStar

Už podle prvotních pocitů je jasné, že co se herního zážitku týče, Call of Duty: Black Ops 4 jednoznačně předčí Fortnite, zejména tedy vyvážeností zbraní, kvalitou herního zážitku jako takového.

Celá recenze na www.game-star.cz

www.cshdd.cz

Přidáno: 1. listopadu 2018

Call of Duty: Black Ops IIII - databáze her | CSHDD.cz

Co dodat, tahle série prostě bude táhnout vždycky. Mám možná radši jiné prostředí, ale zase nezklamalo!

Celá recenze na www.cshdd.cz
Ověřený zákazník Key4you

Lukáš Bach

Přidáno: 24. října 2018

Zakoupeno v Key4you

• Super hra
  • Dobře zpracována
  • Hodně zábavy na dlouhou dobu

Prostě super hra a pokud je dobrá parta tak se zábava zvětšuje. Tudíž doporučuji hrát s přáteli a pořádně to rozjet. Ve hře je mnoho módu a to jak zombie, battleroyal tak i herní módy podobné jako u cs:go. Prostě a jednoduše každý se zde najde a s upgradem zbraní je to ještě zábavnější. Zombie mód je pro dlouhé večery prostě ideál a battleroyal pro všechny příležitosti

Instalace hry: Jednoduchá
Nastavení parametrů hry: Jednoduché
Hratelnost: Středně obtížná
Hra pro mě byla: Neuvěřitelně poutavá

www.gamebro.cz

Přidáno: 23. října 2018

Call of Duty: Black Ops 4 je nejlepším dílem série za poslední roky - recenze – Gamebro.cz

Popravdě jsem měl o Call of Duty: Black Ops 4 před vydáním určité pochybnosti. Zároveň jsem ani nepatřil mezi kdovíjaké milovníky Battle Royale her. Ale oč mě hra nechávala dosud chladným, o to více jsem si ji v průběhu recenzování užíval. Už si vlastně ani nepamatuji, kdy naposledy mě nějaký díl Call of Duty tak bavil. Všechny tři pilíře hry fungují velmi dobře, skvěle se doplňují a dohromady poskytují zábavní potenciál na stovky hodin. A víte co? Na singleplayerovou kampaň jsem si ani nevzpomněl.

Celá recenze na www.gamebro.cz
Ověřený zákazník xzone.cz