Arma 2: Combined Operations

Arma 2: Kombinované Operace Arma 2 přináší výsledek více než 10 let zkušeností s vývojem vojenských simulátorů. Nabízí nejmodernější technologie, rozsáhlé a detailně...
Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka Key4you

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení92 % • 11 814 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta93 % • 4 244 recenzíDalší informace

• Grafika
    • Hratelnost
    • Funguje na tom DayZ
    • Datadisk je náročnější než samostatná Arma II

Jsem naprosto spokojen. Jde vydět že Čeští vývojáří umí dělat dobré hry. :-)

• , zakoupeno v NYShop.cz

• Super hra

Mohu jen doporučit

• Čeští vývojáři
    • Ještě jsem to nemohl zkusit, neboť mi naskočí Cannot load Mipmap kdykoliv jsem v Menu...herní mašinu samozřejmě mám, pouze česká, takto kvalitní hra, mi nejde spustit..,

Před koupí radši stáhněte F2P Armu 2.

Žánr
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
DLC

Arma 2: Kombinované Operace

Arma 2 přináší výsledek více než 10 let zkušeností s vývojem vojenských simulátorů. Nabízí nejmodernější technologie, rozsáhlé a detailně zpracované herní prostředí a realisticky vymodelované postavy, zbraně a vozidla. Nelineární kampaně, které je možné hrát samostatně i po síti s kamarády doplňuje rozsáhlá nabídka misí pro jednoho hráče, unikátní herní módy pro více hráčů a komplexní editor vlastních misí.

Arma 2 27. námořní expediční jednotka armády Spojených států byla vyslána do post-sovětské republiky Černarus. Průzkumný tým Razor se jako první dostal do přímého střetu s nepřítelem... Pod vedením Patrika Milese se toto elitní pětičlené komando pokouší přežít uprostřed válečného konfliktu, kde se rozhoduje o osudu celé země. Zatímco americká flotila kotví nedaleko pobřeží, Rusko bedlivě sleduje veškeré dění. Osud Černarusi je pouze ve vašich rukou!

Nelineární kampaň až pro čtyři hráče.

Více než 300 modelů zbraní, jednotek a vozidel.

Obrovské herní prostředí: 225 km2 realisticky zpracovaného terénu.

Pokročilá AI kterou neřídí žádné skripty nebo připravené příkazy.

Zbrojnice, interaktivní encyklopedie všech modelů.

Vestavěný editor misí a rozsáhlá online herní komunita.

• Arma 2: Operace Arrowhead
  • Tři roky po občanské válce v Černarusi, eskaluje v oblasti Zeleného moře další konflikt. Koaliční síly vedené americkou armádou jsou vyslány do Tákistánu, kde mají obnovit mír a zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva. Vyzkoušejte si různé role v řadách vojáků Spojených států i jejich koaličních spojenců: od pěchoty, přes speciální jednotky, piloty až po velitele tanku.

Nová kampaň, kterou je možné hrát samostatně i po síti.

Tři zcela nová prostředí ve stylu Střední Asie.

Více než 300 nových zbraní, jednotek a vozidel.

Termální zobrazování a pokročilá optika zbraní.

Simulace dálkově ovládaného bezpilotního letounu (UAV).

Batohy s dalším vybavením.

Masivní bitvy až pro 50 hráčů.

Obsahuje komplexní editor misí i celých kampaní.

• Prostředí ve hře
    • grafika
    • modely vozidel a zbraní
    • velice skvělá simulace války
    • dobré mapy
    • MP a SP
    • hra je obtížná na hraní tak jak má simulátor vypadat
    • sranda
    • funnny bugy
    • nebudete se nudit
    • hra vám vždy nabídne něco nového
    • spousta bugů
    • nabíjení zbraní
    • občasné problémy s grafikou
    • HW nároky jsou pěkně obrovské

hru hodnotím 94%.hra,kterou hraji opravdu pořád a baví mě.velice mě ale štve že většina lidí místo orig army 2 CO hra je mod DAYZ.Jinak ale hru doporučuju klidnějším hráčům.nemám co už napsat jen to že cena není až tak vysoká.

• DayZ
    • Simulátor přibližující se realitě
    • Důvěryhodné repliky zbraní a vozidel
    • Multiplayer
    • Načítá se hodně rychle
    • Člověk musí projít tutoriálama aby věděl co a jak to má dělat

Arma II: Combined Operations je opravdu skvělej balíček, hned co jsem to nainsteloval jsem šel hrát DayZ :D

• + Mod Day Z
    • + Cz simulátor
    • +Arma II je super
    • - občasně bugy v Day Z
    • -mohla by být levnější

Hra je dobrá zejména mod Day Z který můžete hrát s přáteli po internetu v post-apokaliptickém světě se zombi! :)

• Grafika
    • Hratelnost
    • Funguje na tom DayZ
    • Datadisk je náročnější než samostatná Arma II

Jsem naprosto spokojen. Jde vydět že Čeští vývojáří umí dělat dobré hry. :-)

• , zakoupeno v NYShop.cz

• Super hra

Mohu jen doporučit

• Čeští vývojáři

Před koupí radši stáhněte F2P Armu 2.

Zakoupeno kvůli DayZ

• good

super

• Skvělá edice
    • AI nepřátel
    • Technika
    • Rozmanitost bojiště
    • Kdo nehrál nepochopí
    • Bugy ve hře klasika alá flashpoint

Nejrealističtější FPS všech dob , kdo chce víc ? Těžká technika civiliní technika . Obrovský ostrov . Jistá smrt na každém rohu . Komunikace , velitelský mód . Krásná hudba o to hezčí ostrovy . Příběh vás doslova pohltí .Navíc v tomto praktickém balení dostanete i dvojí mapu obou ostrovů což fanoušky potěší. Pokud jste fanoušky této série určitě podpořte a kupte tuto překrásnou věc :)