Age of Mythology (Extended Edition)

Elektronická licence určená pro platformu Steam Extended edice strategie Age of Mythology, která obsáhne původní hru, stejně takAge of Titans expanzi a Golden Gift kampaň...
Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka FakaHeda

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 802 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 785 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Žánr
1.6 GHz
Požadovaná RAM
1024 MB

• , zakoupeno v GameSale

• Ještě je k dokoupení Čínská mytologie.

Hru jsem hrál už dřív, zakoupil jsem ji, protože mě zajímá řecká mytologie.

• vylepšená grafika oproti dřívější staré verzi
    • zachována bezproblémová hratelnost i na méně výkonných pc či ntb
    • bezproblémové zobrazení i na širokoúhlých monitorech
    • osvědčená klasika která nezklame
    • oživení starověkých bájí (bitva o Tróju atd.)
    • vše se točí kolem bohů (řeckých, egyptských, severských a v datadisku najdete i božstva bájné Atlantidy)

Velmi podařený "facelift" staršího kousku, který ale neomrzí, s chutí jsem si ho zahrál znovu a často se vracím.

• hezká vzpomínka
    • prostě stará grafika i ovl. jednotek atd.

dohraju to :)

Procesor
1.6 GHz
Požadovaná RAM
1024 MB

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Nechybí ani tuna nových funkcí jako kompatibilita s Windows 7 a Windows 8, HD monitorů, integrace Twitche a v neposlednířadě i zlepšený renderovací engine. Vylepšené jsou vizuální efekty, včetně vody, osvětlení či anti-aliasingu. Podpora Steamu umožní využít achievementy.

• , zakoupeno v GameSale

• Ještě je k dokoupení Čínská mytologie.

Hru jsem hrál už dřív, zakoupil jsem ji, protože mě zajímá řecká mytologie.

• vylepšená grafika oproti dřívější staré verzi
    • zachována bezproblémová hratelnost i na méně výkonných pc či ntb
    • bezproblémové zobrazení i na širokoúhlých monitorech
    • osvědčená klasika která nezklame
    • oživení starověkých bájí (bitva o Tróju atd.)

• hezká vzpomínka
    • prostě stará grafika i ovl. jednotek atd.

dohraju to :)

• Rozmanitost jednotek
    • 4 národy-Řekové,Egypťané,Seveřané a Atlanťane
    • multiplayer po steamu
    • titáni
    • Příběhová kampaň za všechny národy
    • bláznivá cena
    • nic nového pod sluncem

Age of Mythology je skvělá strategie která vás chytne ale opět pračka na peníze jen za lepší grafiku a rozlišen se mi cena zdá hodně přemrštěná !Nebýt té ceny dám 100%

PC hry mě baví který,vám přináší informace o nově vycházejících hrách na vaše počítače.Naleznete zde i krátké ukázky videí z her pro vaši představu a spoustu recenzí k nově vydané hře.Vše je vlastní tvorby.Čeká vás zde hromada cen a soutěží o 5 PC her.Výherce vždy vylosován jednou za měsíc.

Můj web naleznete na http://pc-hry-me-bavi.webnode.cz/

Nebo facebook na https://www.facebook.com/PcHryMeBavi (podpořte mě like)

• , zakoupeno v Key4you

• obrovske mnozstvi counter jednotek

hral jsem i puvodni verzi