NBA 2K15

2048 MB
Podpora OS Linux
Podpora OS X

• , zakoupeno v Key4you

• Chytlavá hratelnost, zábava, krásná grafika, diváci, umělá inteligence hráčů, ovladatelnost....super hra
    • Trochu nepřehledné menu, na které se ale časem dá zvyknout.
    • Stahování 50 GB není pro majitele pomalejších internetových připojení.

hru jsem si koupil spíše ze zvědavosti jako rekreační hráč basketbalu a byl jsem velmi překvapen jak mě tato hra upoutala. Doporučuji všem, kteří mají rádi sportovní hry.

• , zakoupeno v Gamestation

Požadovaná RAM
2048 MB
Podpora OS Linux
Podpora OS X

NBA 2K15 je nejnovější díl skvěle prodávané a hodnocené série herních simulací NBA. Tento rok se kompletní NBA 2K15 z konzolí PlayStation 4 a Xbox One objeví také na PC. PC hráči budou moct vyzkoušet kompletní nabídku nových režimů a funkcí z PlayStation 4 a Xbox One s ještě lepší grafickou kvalitou. NBA 2K15 s Kevinem Durantem, nejproduktivnějším hráčem NBA v sezóně 2013-14, na obalu a výběrovým soundtrackem pečlivě sestaveným mezinárodně uznávaným umělcem a producentem Pharrellem Williamsem, představuje ten nejreálnější basketbalový zážitek na PC vůbec.

Hlavní vlastnosti:

• Naprotý next-gen zážitek: NBA 2K15 obsahuje spoustu zásadních vylepšení jako téměř 5000 nových animací, úplně novou defenzivní AI a systém střelby na koš, nové sady hráčů pro konkrétní týmy a nové ovládání odskoků, odebírání míče, blokování a dalších, čímž dopřává hráči pocit mnohem větší účasti na všech rozhodnutích a akcích v zápase.
  • Prezentace: Vylepšená prezentace ve stylu televizního přenosu od Ernieho Johnsona a Shaqa dodává autentičnost jak komentáři, tak analýze akcí.
  • MyCAREER: Poznejte život hráče NBA v úplně novém příběhovém režimu.
  • MyTEAM: Vybudujte si tým vašich snů díky kartám hráčů z celé historie NBA, které získáte vyhráváním nebo nakupováním balíčků MyTEAM, nebo nakupováním a prodáváním karet v úplně novém Auction House.
  • Euroleague Basketball: Hra nyní obsahuje i 25 nejlepších evropských týmů, 11 z nich dokonce úplně poprvé v historii série! Setkáte se s FC Bayern Mnichov, Real Madrid, šampionem Maccabi Electra Tel Aviv a spoustou dalších z Euroleague Basketball sezóny 2013-2014.
  • MyLEAGUE: Poprvé se představuje úplně nová funkce MyLEAGUE nabízející jednotlivé sezóny a nebo až 80 let basketbalových zápasů.
  • MyPARK: Vezměte vašeho MyPLAYERa do online hry v tomto režimu multiplayerového hřiště.

• Nejkomplexnější sportovní hra na PC
    • Prezentace zápasů a jejich hratelnost
    • Grafika
    • Výběr z několika zajímavých modů
    • MyTeam dokáže upoutat na dlouhé hodiny
    • Občasné problémy s online hraním
    • Pro začátečníky náročnost hraní

Nba 2k15 patří mezi to nejlepší, co se dá ve sportovních hrách na PC sehnat. Pokud se chcete u hraní basketbalu bavit, je to jasná volba. Absence češtiny nebo drobné problémy s online hraním snad nikoho nemohou odradit.

• geniální soundtrack
    • skvělá grafika
    • hratelnost
    • pohyby a animace hráčů
    • kariéra
    • propracovanost
    • poutavost
    • zvuky
    • online hraní
    • nároky na pc (to je ale samozřejmost kvůli next-gen grafice)
    • trochu náročná hratelnost ze začátku ale já už na to zvyklí

Pro mě nejlepší sportovní hra vůbec a jedna z nejlepších her obecně.Tato hra mě neskutečně baví.

• , zakoupeno v Key4you

• Trochu nepřehledné menu, na které se ale časem dá zvyknout.
    • Stahování 50 GB není pro majitele pomalejších internetových připojení.

• , zakoupeno v Gamestation

• super pro dva hráče