Můj kamarád kůň 2

Doporučený věk (PEGI)
Rok vydání
2009

• , zakoupeno v Kuma.cz

• Mam rád koně a a když na nich nemohu jezdit tak si to dopřávam takto dobré je na tom to že se ukazují barevné hvězdičky podle kterých víte co dělat.
    • Proti nemam vůbec nic

Vynikajicí hra mohu doporučit všem

• , zakoupeno v Kuma.cz

Baví mě hry s koňmi, hra mě baví, ale ovládání postavy i koně je trošku složitější ze začátku. Je to o zvyku

• přehledná, dobře ovladatelná, graficky pěkně zpracovaná

Po shlednutí ukázky na Internetu jsme hledali prodejce této hry.
    Na počítači NB kde byla hra stažena z Internetu se po odinstalování a smazání adresáře, podařilo hru nainstalovat.
    Bohužel po najetí hry nešlo dále pokračovat. Pravděpodobně je ještě informace o instalaci v registrech. Tam se mi nechtělo zasahovat.
    Tak jsem hru ninstaloval na jiný počítač kde běží bez problému.

Žánr
simulátory
Doporučený věk (PEGI)
Rok vydání
2009

PC hra Můj kamarád kůň 2 je pokračováním PC hry Můj kamarád 1.Druhý díl je o něco více rozšířen. Obsahuje děj, je zde rozšířená péče o koně, drezura atd. Můj kamarád kůň 2 je realistickou PC hrou, která autenticky simuluje jízdu na koni. PC hra obsahuje nový vzhled, novou, lepší grafiku a animaci, strhující děj, který poskytuje fanouškům kompletní jezdecké zkušenosti a mnohem realističtější jízdu na koni, než jste dosud mohli vidět v počítačové hře.

Stejně jako v prvním díle, má hráč možnost starat o svého koně, naučit se ho správně hřebelcovat… Také musí se svým koněm hodně trénovat, aby mohl vyhrávat náročné turnaje, které jsou vytvořeny na základě opravdových turnajů v Anglii, Francii a Americe. Hráč může měnit svůj vzhled, oblečení a dokonce je může sladit se svým koněm. Hráč se také může účastnit soutěží v drezuře. Je to ta nejvyšší zkouška vztahu mezi ním a jeho koněm.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Proti nemam vůbec nic

Vynikajicí hra mohu doporučit všem

• přehledná, dobře ovladatelná, graficky pěkně zpracovaná

Po shlednutí ukázky na Internetu jsme hledali prodejce této hry.
    Tak jsem hru ninstaloval na jiný počítač kde běží bez problému.

• , zakoupeno v Gamestation

o.k.

• , zakoupeno v xzone.cz

• Je to dobra hra , spis pro decka , ale i pro zeny :)
    • Nevim o chybkach

Je to dobra , odpocinkova hra , DOPORUCUJI ( nenechte se odradit jen proto ze jsou to kone:)

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• příliš rychle dohraná

ušla

• , zakoupeno v GameExpres.cz

je hezká

• čištění koníka
    • výběr sedel,uzd,deky pod sedlo atd...
    • závody v různých zemí
    • vodění koně
    • za chvíli dohrané
    • úplně stejný děj jako u Horsez (zachránit farmu)
    • drezuru musíte dělat jen klikáním na šipky
    • malý prostor na vyjíždky

Hra je dobrá ale má svoje mínusy asi jako každá doporučuji na odpočinek a odreagováni jen škoda že je tak krátká

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Holčičky, které milují koně, hra určitě potěší, krásná grafika, jsme spokojení.
    • ..............

Tuto počítačovou hru ráda doporučuji.

• , zakoupeno v MicroGames.cz

• je to super ,záživný.
    • jsem u toho skoro celý den

je to bezva hra,doufám že budou další. Jelikož mám první díl který se mi velice líbil chtěla jsem i druhý díl. Hra má velmi dobrou grafiku, rychle se do té hry vžijete. Určitě doporučuji všem milovníkům koní a budu si hlídat zda vyšel třetí díl této skvělé hry. :)