Might and Magic: Heroes 7

Příběh Heroes VII popisuje občanskou válku, která změnila vládní síly Svatého impéria. Je povolána šestice rádců, kteří mají ukončit válečný konflikt a vyřešit nastalou situaci...
Ke stažení, Skladem

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut
DLC

Příběh Heroes VII popisuje občanskou válku, která změnila vládní síly Svatého impéria. Vražda imperátora přivedla k nestabilitě světa a spoustě rivalů, prahnoucích po tom usednout na trůn. Je povolána šestice rádců, kteří mají ukončit válečný konflikt a vyřešit nastalou situaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 836 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantKe stažení98 % • 801 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekKe stažení100 % • 329 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení93 % • 11 804 recenzíDalší informace

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• Za mě je pořád nejlepší trojka

• Vrací se k homam 3
    • Grafika - mohli si víc pohrát s animací
    • Hidne bugů
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 836 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variantKe stažení98 % • 801 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variantDárekKe stažení100 % • 329 recenzíDalší informace

• pěkná grafika

• zatím hru testuji
  • , zakoupeno v Key4you

• Klíč zaslán hned po zakoupení, bez prodlení a čekání

• okamžité dodání

• Další pokračování
    • Nenadchla mě

Jednička mi vytvořila závislost. Dvojka byla v něčem lepší než trojka, ale absolutní top byla III. Čtverka ještě jakž takž, ale rozplizlost postav... Pětku a šestku jsem ignoroval a po letech zkusil sedmé pokračování, abych se v klidu a bez obav vrátil k III. Používám HD launcher na FHD rozlišení, což tomu dává úplně jiný rozměr a map je po netu spousta... Co přišlo po III stálo vesměs za prd. Počítám, že politická korektnost tu hru zabije definitivně. Na druhou stranu si při téhle hře ( ve III je to markantní ) naplno uvědomíte, proč jsme jako stát kolonie, která pouze slouží k tomu, aby bohatla centrální část. :-)

• Celkem dobrá cena
    • Otřesná grafika
    • Nic nového nebo originálního
    • Změny spíš k horšímu
    • Spíš zdlouhavé než zábavné
    • Celkově odfláknuté

Hra působí jako by ji někdo vytvořil narychlo a s malým rozpočtem. Například obrazovka stavby budov vypadá jako by ji někdo nakreslil v photoshopu během půl hodiny. Vypadá to hůř než Heroes 1 a to opravdu bez nadsázky. Jsou to jen obdélníky s nějakým flekem. Ani nepoznáte jakou budovu vlastně stavíte dokud si to nepřečtete. A ani po přečtení vlastně nevíte co budova dělá protože vám například napíše že hrdina bude mít nějakou schopnost, ale nikde nezjistíte k čemu ta schopnost vlastně je. Neexistuje tam něco jako encyklopedie nebo nápověda nebo tutorial. Pokud se těšíte na propracované souboje, tak přijde taky velké zklamání. Jednotky a boje jsou nepropracované, textura bojiště ošklivá, a kouzla vypadají spíš směšně. Na mapě vypadají všechny budovy skoro stejně a občas ani nepoznáte jestli je budova k něčemu užitečná nebo je tam jako dekorace. Celková hratelnost je nezábavná a příběh který jsem měl chuť po půl hodině hraní přeskakovat. Řekl bych že největší zklamání po Heroes 4.

• , zakoupeno v Key4you

Pro fanoušky této ságy je to pokračování s kvalitním příběhem. Neměl jsem možnost hrát pouze 6. díl (jinak jsem hrál a dohrál všechny), ale 7. mi připomíná 5. (akorát je víc propracovanější), který se mi líbil asi nejvíc. Některé mise/úkoly jsou složitější a zaberou více času, ale tak člověk za ty peníze dostane alespoň spoustu hodin zábavy. Celkově mě nenapadá, co vytknout.