Guild Wars 2 (Heroic Edition)

Guild Wars II: Heroic Editon Obsahuje: - Základní hru Guild Wars II - Legacy Armor, - Mithrilová bedna, - inventář s 18 místy  - 10 ks posilovačů zkušeností...
Skladem

• plnění úkolů nepřestává bavit
    • celková hratelnost
    • zpracování
    • o ničem nevím

Hra má skvělou hratelnost, jednoduché ovládání, a celkový příběh i grafické zpracování je výborné. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Key4you

• super hra s nádherným prostředím
    • úžasný i když trochu krátký příběh
    • zajímavá tvorba postav, ras a tím pádem pokaždé jiný příběh
    • jakožto hráče Guild Wars 1 mě pravda pár věcí dost zklamalo (PROTI) ale hra mě i tak hrozně baví a těším se na pokračování
    • Mrzí mě na tom jedna věc a to, že tvůrci hru na můj vkus až moc přiblížili WoW, což je hra, kterou dodnes nepřekousnu.

Rozhodně doporučuji, není nutné hrát celý den, hra se dá kdykoliv vypnout a při opětovném zapnutí se prostě objevíte na místě, kde jste odešli.

Žánr

• Základní hru Guild Wars II
  • Legacy Armor,
  • Mithrilová bedna,
  • inventář s 18 místy
  • 10 ks posilovačů zkušeností.

Guild Wars 2 se odehrává 250 let po událostech datadisku Guild Wars: Eye of the North pro první díl. Národy Tyrie jsou oslabené boji mezi sebou a v podzemí se právě probudili pradávní a mocní draci, vedení nemrtvým drakem Zhaitanem. Zaútočili na povrch Tyrie a kdysi dominantní lidé přišli o většinu svých území. I ostatní rasy strádají a rezignovaně čekají na zkázu. Hlavním úkolem hráče je, aby tento stav změnil a s pomocí hrdinů z ostatních ras zastavil zkázu způsobenou příchodem draků a jejich nemrtvé armády.

Guild Wars 2 je následníkem úspěšného MMORPG Guild Wars Prophecies od společnosti ArenaNet. Hlavní podíl na oblibě prvního dílu měl přístup tvůrců k poplatkům. Hráč po zakoupení hry totiž už žádné neplatil a ani Guild Wars 2 v tomto není jiné. Titul běží na stejném engine, který poháněl i předchůdce, prošel ovšem za dobu vývoje značným překopáním, díky čemuž nabízí kvalitní grafiku využívající všech moderních technologií včetně DX11. Hratelnost je na poměry MMO značně originální. Přináší totiž vlastnosti singleplayerových her do světa MMO, který reaguje na vaše počínání. Podle něj se mění a upravuje. Guild Wars 2 je možné hrát a dohrát jako klasické singleplayerové RPG v otevřeném světě.

Na výběr máte z pěti ras: všestranně nadaných lidí, bojovných Nornů ze severu, humanoidně šelmovité rasy Charr, magicko-technicky založených "skřítků" Asura a s přírodou silně spjatých květinolidí Sylvari, vzhledem silně odkazujících na své sepětí s přírodou. Každá z těchto ras má určené počáteční statistiky a předpoklady, které ovlivní váš start. Vedle vzhledu volíte i povolání vašeho charakteru. Klasická povolání všech fantasy v podobě válečníků a zlodějů tu doplňují například nekromanti, elementalisté nebo hraničáři. Každý národ obývá jiné místo obrovského herního světa.

Velkého vylepšení doznaly vedlejší úkoly. Jejich splnění lze docílit vícero způsoby, jednoduchým příkladem budiž situace, kdy máte zadánu pomoc farmáři. Buď mu sklidíte pole, nebo nakrmíte dobytek. V obou případech to bude bráno jako pomoc a splněný úkol.

Zdroj

• super hra s nádherným prostředím
      • úžasný i když trochu krátký příběh
      • zajímavá tvorba postav, ras a tím pádem pokaždé jiný příběh

• , zakoupeno v Alza.cz

Testování hry bylo ok. Mohu doporučit

• , zakoupeno v Alza.cz

Perfektní MMOčko s povedenou grafikou a pokročilým herním systémem.

• , zakoupeno v MMOBoost

• odměny
      • profese
      • eventy
      • dungeony
      • PvP bitvy proti živým hráčům
      • žádné měsíční poplatky
      • hodně muziky za tu cenu
      • aktualizace hry zdarma
      • ArenaNet se o Guild Wars 2 starají jak o svá dítě
      • Zapomeňte na úmorný systém úkolů
      • teleporty
      • Každý má svůj loot
      • žádné rolování v dungeonech
      • mnoho dalších věcí
      • doporučuji
      • Opravdu nic se nenašlo

Úžasná hra která vás ohromí grafikou.Pěkně udělaný příběh postavy kterou si vyberete.Krásné boje WwW nebo PvP.Není na to jít na Event bosse v 50 lidech:)

PC hry mě baví který,vám přináší informace o nově vycházejících hrách na vaše počítače.Naleznete zde i krátké ukázky videí z her pro vaši představu a spoustu recenzí k nově vydané hře.Vše je vlastní tvorby.Čeká vás zde hromada cen a soutěží o 5 PC her.Výherce vždy vylosován jednou za měsíc.

Můj web naleznete na http://pc-hry-me-bavi.webnode.cz/

Nebo facebook na https://www.facebook.com/PcHryMeBavi (podpořte mě like)

• , zakoupeno v plaaay.cz

Ne tak dobré jako WoW. :)

• , zakoupeno v JRC Czech

• Pěkná grafika
      • Skvělý systém PvP
      • Jiný a poutavý systém expení než u jiných MMORPG
      • Žádné měsíční poplatky

GW 2 má opravdu poutavou hratelnost a systém expení, který je naprosto jiný než u většiny ostatních MMORPG.
      Další výhodou jsou rozhodně nulové měsíční poplatky a skvělá ochotná komunita, která vám vždy ráda pomůže.
      Rozhodně doporučuji.