Alien: Isolation (Nostromo Edition)

Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka Key4you

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 721 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 680 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 361 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódKe stažení94 % • 11 785 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu59 Kč97 % • 6 232 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení99 % • 5 802 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaKe stažení98 % • 9 554 recenzíDalší informace

Podpora OS X

• , zakoupeno v Herní svět

• Zábava na dlouho
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Snadná instalace, dobrá hratelnost.
    • Nic.

Napínavá hra, prostě Vetřelec.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• Je to hratelné
    • Hodně..

Zajímavost, zkušenosti,
    Pro neznalce nedoporučuji..
    Grafika, scénář, hudba.. nebudu komentovat..

Žánr
Požadovaná RAM
4096 MB
Podpora OS Linux
Podpora OS X

Nostromo Edition obsahuje DLC Crew Expendable - Zde můžete hrát za jednoho ze tří přeživších členů posádky jen pár okamžiků po Brettově smrti v čelistech příšery. Coby Ellen Ripleyová, Dallas a Parker můžete prozkoumat Nostromo od obytné paluby až po strojovnu a spojeným úsilím za pomoci Lambertové a Ashe vylákat vetřelce do přetlakové komory.

Poznejte skutečný význam slova strach ve hře Alien: Isolation. Horor zasazený do atmosféry neutuchající hrůzy a smrtelného nebezpečí. Patnáct let po událostech z filmu Vetřelec začíná Amanda, dcera Ellen Ripleyové, zoufalý boj o přežití a vydává se na misi, která má odhalit pravdu v případě zmizení její matky.

V roli Amandy se budete pohybovat v neuvěřitelně nepřátelském světě a ocitnete se ze všech stran obklopeni zoufalými a panikařícími lidmi a nepředvídatelným a nemilosrdným vetřelcem.

Bez výbavy a přípravy musíte hledat materiál v hromadách šrotu, improvizovat ve všemožných situacích a používat svůj důvtip. Ne jen proto, abyste ve své misi uspěli, ale jednoduše proto, abyste zůstali naživu.

Vlastnosti hry:

•  Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě
  •  Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok.
  •  Improvizujte a přežijte
  •  Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?
  •  Prozkoumejte svět plný záhad a zrady
  •  Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se se širokou škálou obyvatel ve světě zjizveném strachem a nedůvěrou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• atmosféra
    • příběh
    • prostředí
    • grafika
    • náročnost
    • solidní interakce
    • Alien a jeho inteligence
    • délka hry
    • nemožnost zranit či zabít Aliena

Jedna z nejlepších her, které jsem v životě hrál, určitě srovnatelná se strachem při hraní Aliens vs Predator 2 (2001), pokud si někdo pamatuje. Atmosféra je úžasná, hratelnost zajímavá, příběh celkem solidní a tak jedinou vadou na kráse je nemožnost Aliena zabít či alespoň zranit, prostě mu něco useknout. Tajně doufám v dvojku ve stylu AvP2 z roku 2001!

• , zakoupeno v Herní svět

• Zábava na dlouho
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Snadná instalace, dobrá hratelnost.
    • Nic.

Napínavá hra, prostě Vetřelec.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v GameExpres.cz

• Je to hratelné
    • Hodně..

Zajímavost, zkušenosti,
    Pro neznalce nedoporučuji..
    Grafika, scénář, hudba.. nebudu komentovat..

• , zakoupeno v Ultragame

• - skvělá atmosféra
    • - audiovizuální stránka
    • - umělá inteligence
    • - je až frustrující slyšet, že musíte otočit dalším kolečkem na druhé straně mapy
    • - pár pádů, bugů
    • - hlučné otevírání skříní
    • - obličeje
    • - nemožnost ukládání v DLC

Hru jsem hrál na doporučenou střední obtížnost a byla to pro mě první hororová hra vůbec. Na tento žánr příliš nejsem, takže mi, ačkoliv za denního světla, činila zejména ze začátku potíže, při kterých jsem se krčil pod stolem nebo ve skříňce většinu času a v případě, že jsem si troufl bezpečné místo opustit, už jsem Alienovi / Vetřelcovi (chcete li) počítal zuby. Nicméně časem tento pocit opadl a hrou jsem začal procházet bez větší frustrace a začal jsem si ji užívat.
    Již od prvního okamžiku mě uchvátil velmi povedený vzhled a hra stínů, kouře, ohně...celkově částicové efekty jsou velmi povedené. Hra je také skvěle optimalizovaná, takže jsem ji bez problémů rozjel na maximum, ačkoliv občas padala při načítání pozice nebo se nenačetl interface, což mě ale nikterak nevzrušilo. Příběh hry není nijak hlubokomyslný a v podstatě děláte celou dobu to samé, tedy nahodit nějaký systém a posunout se tak kousek dál, což mi ale připadá k danému žánru i zachování zápletky tématické k filmu takřka neodmyslitelné. Co jiného byste také chtěli dělat na stanici vyřazené z provozu. Přes to hra obsahuje pár chyb, které působí nepříjemně, až rušivě. Jednak se hlavní hrdinka celou hru plíží po stanici, aby si mohla rázně praštit s dvířky od skříňky a jednak pokud se přiblížíte například k židli zasunuté pod stolem, začne s sebou mlátit jako divá, protože fyzika neví, kam ji poslat. V takových případech jsem si oddechl, když to vetřelec nevnímal. Jde o drobnosti, ale pokud připočítám ještě věci výše zmíněné, těch deset procent, ač nerad srazit musím.
    Přes to jsem zvědavý, jestli se opravdu dočkáme pokračování a zároveň jsem tak trošku nesvůj z obav, jestli autoři dokáží tuto laťku přeskočit. Nasadili si ji totiž sakra vysoko.

• Příběh,atmosféra

Dobrá hra ale pokud jste neviděli film tak nekupovat

• , zakoupeno v xzone.cz

• Dobrá hratelnost a celková atmosféra hry.
    • Líbí se my tento žánr her.

Doporučuji.
    Neuvěřitelně poutavý a hratelný.
    Velmi dobrá atmosféra.
    Jednoduchá instalace

• audiovizuální stylizace
    • atmosféra
    • práce s napětím
    • hra je sice silně repetitivní, nicméně dokáže to velice schopně maskovat
    • příběh - ne, není dvakrát originální, ale je dostatečně nepředvídatelný a uctivý k filmovým předlohám
    • nutnost přizpůsobovat se aktuální situaci, dostatek výzvy při průchodu
    • přílišná koridorovost, ač některé pasáže zofale volaly po opaku
    • interakce mohla dosáhnout na vyšší metu
    • sem tam bug, zamrzávající nahrávání

Alien Isolation je pro mě osobně obrovským překvapením - ač herní stránka místy ztrácí na přílišné koridorovosti, repetitivnosti a slabé interakci, vyvažuje to příkladným přístupem k látce a výborným audiovizuálním zpracováním. Tím nemyslím ani tak grafiku, jako spíše všeobecnou stylizaci a účelné využívání elementů z prvního vetřelčího filmu. Výtky ohledně obtížnosti a absence strachu jsou nesmysl - dominantami téhle hry jsou především atmosféra a napětí. Přestože druhé jmenované směrem k závěru ubývá, JE to tam. Platí to jak pro nevyzpytatelný příběh a jeho nádherně filmové zpracování, tak i pro nervydrásající sekvence s vetřelcem. K obtížnosti bych měl spíše opačnou výtku - i na později dodanou nejtěžší obtížnost je průchod relativně jednoduchý, pokud si hráč skutečně dává pozor a vysleduje charakteristické chování nepřátel (které se u lidí, androidů i vetřelce značně liší - velké plus). AI v normálu. Variabilita vzhledem k povaze hry trochu trpí, nicméně několik (omezených) různých možností průchodu a věcí na hraní hráč má - jen je škoda, že záleží čistě na ochotě si hrát, nikoliv na nutnosti přemýšlet, co asi bude zrovna nejlepší. Co se týká repetitivnosti, ano, hráč pořád, pořád a zase pořád něco hledá a aktivuje, nicméně hra to adekvátně maskuje neustálými změnami situace, objevováním nových předmětů a výživnými cutscénami. Funguje to, přestože se nejedná o krátkou hru. Po příšerných Colonial Marines parádní věc na spravení chuti. Chci rozvinutější dvojku!

• -Užasna grafika a přitom celkem malé hw nároky
    • -Hudba (když se ukáže alien tak vám zmrznou záda:)
    • -Zvuky všude kolem taky dost naženou husinu
    • -Hlavni postava a jeji dabing především
    • -Detektor pohybu
    • -Schovka před vetřelcem
    • -Retro
    • -horor aneb nervák jako prase
    • -Obtížnost
    • ---ALIEN---
    • ---ATMOSFÉRA----
    • -Androidi (měl jsem chuť rozmlátit i muj foun s androidem...)

Filmy a hry s vetřelcem jsem neviděl/nehrál, ale po této hře si čas udělám:)

• , zakoupeno v JRC Czech

• Super horror,nizke HW naroky
    • asi nic

stoji za to to vyzkouset